Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Posle iznenadjujucih poraza Rusa i Ceha zreb se lepo otvorio. U drugom kolu protiv Svedske ciji je drugi igrac negde oko 600. mesta, a ako nasi pobede idu na pobednika meca Argentina (Nalbandian se gadno povredio za vikend)- Kazahstan koji je pokupovao kompletnu musku i zensku tenisku reprezentaciju i imaju dva igraca u 70, ali nijednog u prvih 40. Zreb je totalno na nasoj strani, valjda ce i igraci dati svoj doprinos.U drugom daleko jacem delu delu zreba Ameri, Spanci, Nemci i Francuzi.

Link to comment
  • 1 month later...

Zanimljiv obrt na žrebanju za Fed kup. Vranješ odlučio da Jovanovski i Ivanović igraju singlove. Očigledno da JJ vuče povredu, pa će igrati samo dubl sa Krunić, ako taj meč, kao peti uopšte bude bitan.My link

Link to comment
uzimajući u obzir formu naših igračica, trenutno stanje i neke druge stvari koje možda nisu za javnos, mislim da je ovo najbolje rešenje za subotnje mečeve
Link to comment

Jebate, naspram ove naše FED reprezentacije, francuska nogometna reprezentacija sa SP izgleda kao harmonična družina. Ova netrpeljivost naše dvije primadone poprima epske razmjere. Naravno, uz ogradu da je o tome riječ, mada ne znam šta drugo može da bude a da nije za javnost, nije valjda da se stide da kažu da neka od njih ima ženske probleme, nismo u osnovnoj školi pa da ih je sramota da traže poštedu od sirovog nastavnika fizičkog.Komentari na ovoj vijesti su fantastični, do sad nisam bio tako dobro upoznat sa netrpeljivostima fan klubova Ane i Jelene, koliko izvrću činjenice i jedni i drugi, zaista jedan novi svijet je sinuo pred mojim očima

Edited by NekoIzMase
Link to comment

E, ne zezaj NIM, pa to je uvek spektakl, doduše otkako su ispale iz uže konkurencije za trofeje, malo je to splaslo, ali vibracija je mogla da se uhvati i van ovih prostoraMada, ja mislim da je ovde čista situacija. S obzirom da je Vranješ u boljim odnosima sa Jelenom, nema šansi da ona ne igra singlove jer je "u lošijoj formi" ili tako nešto. Ili ima neku sitnu povredu (PMS eventualno) ili je Vranješ krenuo na master plan da Jelenu odmori za nedelju i singl protiv Hantuhove, računajući da je Dominika bolji grinder i da bi verovatno poprilično izmorila JJ, a pitanje je da li bi je Jelena dobila.Računica bi bila, ako Ana dobije bar 1 singl + Jelena u nedelju, da odlučuju dublovi. S tim, što možda Bojana iznenadi, a i Ana ima šanse u oba singla.

Link to comment

ne verujem da vranjes postupa po principu sopstvene bliskosti sa igracicama, u tom svetu svaka od njih ima svoje precizno mesto - usko strucno gledano, ali se sasvim slazem sa ostatkom posta...cak i kad bi igrala jj protiv cibulkove, mislim da bi izgubila, cini mi se da je dostigla fazu totalne zasicenosti usled nespremnosti da promeni svoj pristup i igru, to se vidi po poslednjim mecevima.igracica koju sam nekad sa uzivanjem gledala polako ali sigurno uspeva da me smori do smrti svojom stagnacijom i malodusnoscu u trenucima koji su licno njoj od najvece vaznosti.najagresivnija i sa najvise inicijative je bila i igrala kada je nastupala za repku, ali sada mi deluje bezidejno na svim frontovima.od ane ocekujem dobre partije jer je bila ocajna u prethodnim, pa valjda ima malo nekog inata, zelje sa iskupljenjem i slicno, a narocito sada kada antagonizmi prste na sve strane... ona je bar uspesno to koristila kao gorivo.

Link to comment

Ja i inače ne kapiram, šta je generalno problem kod Jelene u poslednjih godinu dana (ne računam neke sitne povrede).WTA nikad razredjeniji, konstantno je u Top 10, dakle, uglavnom dobri žrebovi, a rezultati, od prosečno do mrljavo sa mrvom očajnosti.Da li je moguće da je toliko izgubila zainteresovanost za trofejima i uopšte vrhunskim rezultatima? Po izjavama, ne može nešto specijalno da se zaključi

Edited by Garnirung
Link to comment

mislim da nije izgubila interesovanje, sklona sam da mislim da je to jednostavno jace od nje, ona nema klasicni kompetitivni karakter, prilicno je okrenuta defanzivi (koju inace vrlo cenim kao stil ogre) ali na jednostran i malodusan nacin. defanziva je najbolja baza za prelaz u ofanzivu i tome i sluzi, a njoj je to manir postojanja i delovanjaona u toku meca ima momente kada predje u ofanzivu, onda skapira sta je uradila i vrati se u svoju kolevku pasive uljuljkanajednostavno je samodestruktivna po tom pitanuu, stihija je nosi.

Edited by Afterburner
Link to comment

Ovoliko pink boje u prenosu stvarno prelazi granicu dobrog ukusa (i to ne govorim aludirajući na bilo šta, jednostavno sve izgleda kao u snu Džeki iz "Veselih '70-ih, fale samo jednorozi)Ana počela brejkom, a prenosi Danilovićka :blink:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...