Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Nije samo to problem. Problem je što je bila baš teška svadja nakon dubl poraza od Belgije tamo neke 2004. ili 2005. i od tada je Dule van kombinacija za repku. Ja sam načuo neko nemušto objašnjenje da su ova dvojica danas igrali zajedno zbog olimpijade. Da li moraju da zabeleže neki nastup da bi bili prohodni za London ili čisto onako malo da se uklapaju postepeno nisam uspeo da skontam...
Sad se više i ne sjećam šta je bilo ali znam da bi Novak sa autoritetom koji ima mogao da izgladi to. On je bar dobar sa obojicom, samo opet ne znam koliko se o tome razmišlja. Vemić, čini mi se, poslednjih godinu i nešto dana više sparinguje nego što igra ozbiljan tenis.
Link to comment

Ako bi se išlo na kombinaciju sa dvojicom igrača projektovanih za dubl plus samo dvojicom za singl Bozoljac je tu sasvim OK za tog drugog dubl igrača. Ipak mislim da je ipak tu jedna druga stvar veći problem. Ziki je u padu forme već neko vreme. I daleko je on od one igre kad je bio prvi dubl reket sveta. Da je on na tom nivou mislim da bi zaista bilo manje važno koja kombinacija bi se izabrala.

Link to comment

Problem je ovo što kaže Picard. Dva igrač rezervisana za dubl su preveliki ulog, a Vemić ovih dana i ne igra ozbiljno.Treba da se izabere jedan koji će stalno igrati sa Nenadom i usavršavati njihovu igru. Viktor je meni najbolji za ovo, ali se time i smanjuje njegova upotrebljivost u singlu. Glede Tipse, on može da napravi glupost i u singlu i u dublu. Svejedno, i jedan i drugi mi dodju bolji izbor od Noleta za dubl.

Link to comment
Nije samo to problem. Problem je što je bila baš teška svadja nakon dubl poraza od Belgije tamo neke 2004. ili 2005. i od tada je Dule van kombinacija za repku.
Ovo sad čujem.Pa, šteta, imali su skor 7:2 u Dejvis kupu, da su prevazišli taj sukob imali bi dubl i za olimpijske igre i za reprezentaciju. Bezveze. Edited by Quizmaster
Link to comment

Dakle, pobedili su Švedsku. Odraće ih Argentina.Danas sam malo slušala Armenulića šta govori, čovek nije više svoj. Možda je i on odlučio da stavi neku paricu u džep, i ukapirao da može da im se ili priključi ili da se skloni.

Edited by Serpentina
Link to comment

ovo sve ide ka tome da cemo u decembru u areni gledati jedno od najboljih finala u poslednjih x godina. da li se moze zamisliti bolji kraj godine od duela djokovic - nadal u areni?!

Edited by kojot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...