Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

jebote, ove pobedile?! :lol: :lol: :lol: meni dojadilo na 4-1 u drugom setu :D svaka cast i jednoj i drugoj. ova mala je neko cudo kanda, a Dzejlena jbt, 6 setova sunce ti kalajisano... i kako je uopste stajala na nogama?!

Link to comment

Dobro, igrala je i Hantuhova koliko i Jelena. Krunićka nema straha, promaši ali joj nije frka da ponovi udarac i osvoji poen. S druge strane Ribarikova je igrala dobro dok su vodile onda se raspala, u jednom gemu je imala tri duple servis greške.

Edited by Hartmann
Link to comment
Drama QueensVeoma duhovitoThey may not be best friends, they may not be great tennis players all of the time, and they may have disagreements from time to time. But after this weekend they both share one unbreakable bond:Daniela Hantuchova hates them both equally.* :lol:
Link to comment

Probao sam da iskopam abrem kraj na jutubetu, nema ništa. Molim vas da mi se spremi neki link sutra do posla. :DMsm, šala mala, tražiću ja, al ako ima neko linkić za klipić za barem poslednji setić, mua will be mućos gracijas.

Link to comment

svaka cast devojkama na izuzetnom i najmanje ocekivanom uspehu.

Btw, jel tačno da je JJ operisala nos i grudi ?
samo nos i to pod firmom devijacije koja je zaista bila izrazena, ali je i estetski dosta poradila na njemu, vidi se.
Link to comment
Insajderi iz Jelene govore da je operisala i grudi.
govore da ti dugo u rukama nisi imao push up bra, shto je u stvari dobra vest jer si imao one drugevaljda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...