Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Za ime bozije & Marksovo, pa 1 neupitni globalni vodja moderne levice ima da kaze ovo: "That's an internet theory and it's hopelessly implausible. Hopelessly implausible. So hopelessly implausible I don't see any point in talking about it."- Noam Chomsky, at a FAIR event at New York's Town Hall, 22 January 2002, in response to a question from the audience about US government foreknowledge of 9/11 --- znaci ovo je komentar samo na mogucnost USA prethodnog saznanja o 9/11, a kamoli "inside job"! Pa jel' vam sad barem malo cudno to sto pricate?!
To što si ucrvenio, boldovao i povećao veličnu fonta ne daje nikakvu težinu ovako tupavom argumentu. Ne znam šta Čomskog čini autoritetom za procenu izvodljivosti terorističkih i/ili black operacija. Ali ajde da se igramo... da li su pitali Čomskog za zgradu 7, tog 22. januara 2002. ili bilo kada posle toga? Da li je uopšte upoznat sa tim?Ako ćemo da se gađamo imenima, evo ti ovde jedan zanimljiv link gde su izlistani neki čobani i budale - http://patriotsquestion911.com. Ima tu i ex-Navy, ex-CIA operativaca koji su višestruko kvalifikovaniji za davanje takvih ocena od izvikanog Čomskog.
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Ima rupa u zvaničćnoj verziji, ali Ockham je neumoljiv... Najjednostavnije rešenje je uvek i najlogičnije... Zar nije daleko logičnije da su rupe u izveštajima posledica spašavanja guzica visokih funkcionera, kao i čuvanje nekih državnih tajni, nego neka 3ABEPA, u koju je uključeno na stotine ljudi, gde se igra milion nekih scenarija na kojima i scenaristi u Holiwood-y mogu da zavide i gde kompleksnost prevazilazi svaku moguću logiku?
Hoćeš da kažeš da sakrivanje crnih kutija i FDR podataka koje su pronađene u ruševinama WTC (što je kasnije brže-bolje demantovano) nekome spašavaju guzicu?Ne vidim kako pošto se zna ko je napravio propuste prema zvaničnoj verziji, a niko nije kažnjen.Pre će biti da su audio i data podaci koji su gurnuti u rupu zaborava suviše toga otkrivali. Edited by Conspirator
Link to comment
To što si ucrvenio, boldovao i povećao veličnu fonta ne daje nikakvu težinu ovako tupavom argumentu. Ne znam šta Čomskog čini autoritetom za procenu izvodljivosti terorističkih i/ili black operacija.
Ma yok, svako ko ima tastaturu, internet i YouTube je veci autoritet od Comskog. Jebes Comskog, ovo sto je on rekao moze da ti kaze svaki normalan covek koji nema poremecaje u logickom vezivanju cinjenica.
Link to comment
Ma yok, svako ko ima tastaturu, internet i YouTube je veci autoritet od Comskog. Jebes Comskog, ovo sto je on rekao moze da ti kaze svaki normalan covek koji nema poremecaje u logickom vezivanju cinjenica.
Nisam linkovao svakoga "ko ima tastaturu, internet i YouTube" već listu na kojoj ima ljudi koji su debelo kvalifikovani da daju takve ocene (dakle ex-military, ex-Navy, ex-CIA, ex-FBI...). Pošto ti nisi ni otvorio ništa što sam linkovao, pa samim tim ni ovo (da te ne bi zarazilo, ili šta već) budi srećan što sam ovo višestruko ponovljeno ovog puta dvolinijsko naklapanje (kroz koje se provukla i uvreda) uopšte udostojio odgovorom. Edited by Conspirator
Link to comment

Meni kod tog WTC7 argumenta nikad nije bilo jasno šta konspirolozi misle da se desilo. Konspiratori su zaboravili da zakucaju avion u nju kao opravdanje, ali su posle par sati većanja ipak rešili da sruše zgradu kad su već postavili eksploziv, da se na baci?

Link to comment
Meni kod tog WTC7 argumenta nikad nije bilo jasno šta konspirolozi misle da se desilo. Konspiratori su zaboravili da zakucaju avion u nju kao opravdanje, ali su posle par sati većanja ipak rešili da sruše zgradu kad su već postavili eksploziv, da se na baci?
pa zgrada se urusila usled strukturnih ostecenja nastalih rusenjem kula i pozarom, zar si zaboravio?
Link to comment
Neverovatan je tok ove resprave:Ali pogledaj ovaj snimak, na njemu se jasno vide eksplozije nalik onima kod kontrolisano rushenja.Nije jasno.Pristalice teorije o inside job-u: Zashto nema snimaka iz Pentagona, najbolje chuvane zgrade na svetu?Mozda zato sto istrazni organi US of A, zamisli, ne osecaju obavezu da bas svaki detalj istrage kace na jucub?
Link to comment
pa zgrada se urusila usled strukturnih ostecenja nastalih rusenjem kula i pozarom, zar si zaboravio?
De, de, namoj da se prebacuješ u Šmeling mod. Zašto su, po tvom mišljenju, srušili zgradu wtc7, a da nisu obezbedili dobar alibi za to?
Link to comment

Može biti da planirani avion nije stigao, pošto je modus operandi toga dana očigledno bio "avioni u zgradama".A da li to što ne znamo motiv za rušenje ili nismo videli alibi za rušenje na bilo koji način umanjuje isuviše veliku sličnost kolapsa ove zgrade sa kontrolisanim rušenjima?

Link to comment
...zašto su, po tvom mišljenju, srušili zgradu wtc7, a da nisu obezbedili dobar alibi za to?
Zato sto je bushov pashenog ili deverichic tamo imao papire koji ga diskredituju (majke mi ovo sam cuo kao argument)
Link to comment
Može biti da planirani avion nije stigao, pošto je modus operandi toga dana očigledno bio "avioni u zgradama".
Uhm... dobar teoretičar bi mogao izgraditi kuću na pretpostavci da je to u stvari bio let 93, koji su usmerili ka Vašingtonu samo da zavaraju trag, i da se avion u stvari srušio pri naglom skretanju ka Njujorku. Mislim, sve se uklapa.
Link to comment
De, de, namoj da se prebacuješ u Šmeling mod. Zašto su, po tvom mišljenju, srušili zgradu wtc7, a da nisu obezbedili dobar alibi za to?
sad se ti prebacujes u cowboy mod.lepo ti kazem, zar objasnjenje koje sam naveo nije ono koje vi (tako olako) prihvatate kao uverljivo?i sta kaze bush jr, gledo je na tv kako prvi avion udara.ja mu verujem, a ti?^_^
Zato sto je bushov pashenog ili deverichic tamo imao papire koji ga diskredituju (majke mi ovo sam cuo kao argument)
i ti mislis da mi verujemo da su bush& co (ili co. & bush) to izveli da bi zataskali 2 dokumenta? klali svinju zbog kile mesa?to je samo 1 od razloga za celu ovu operaciju, pa im je zgodno doslo da pociste i neke smrdljive tragove koje su ostavili po raznim fbi arhivama i zatarskaju neke afere i skandale, pokupe novce od osiguranja, namire vojnu industriju novim ratovima, a sebi i svojim komapnijama obezbede lepe profite od novozaposednutih izvorista nafte.lepo i korisno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...