Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Pogledaj bolje™Vidis onaj pixel (pola pixela) dole levo? Onaj sto je zasijao u jednom trenutku?E to je to.
a meni na početku spočitaše sarkazam zbog ljudi guštera, a uopšte nisam bio. ako se ovde sa na nekih muljavih slika i snimaka snimljenih ko zna s koje daljine i pod kojim uslovima izvode statičke, hemijske i ko zna kakve analize, i prihvataju kao nepobitni dokazi, ne vidim razlog da ne poverujem da se bušu zenice pretvaraju u zmijske i da svetom vladaju reptiloidi. Edited by Gonzo
Link to comment
da, snimci - 4 (cetiri) mutna frejma.tebi mozda nista, ali meni dosta toga.ili je obezbedjenje oko pentagona sprdnja, ili, verovatnije, neko zeli nesto da sakrije.
Recimo, ja da sam šef obezbeđenja Pentagona, nijedan snimak sa sigurnosne kamere ne bih pustio, jer bi takav snimak odao poziciju kamere i ono što ona prikazuje, pa i mogućnost da se otkriju mrtvi uglovi...
Link to comment
Recimo, ja da sam šef obezbeđenja Pentagona, nijedan snimak sa sigurnosne kamere ne bih pustio, jer bi takav snimak odao poziciju kamere i ono što ona prikazuje, pa i mogućnost da se otkriju mrtvi uglovi...
baš sam ovo hteo da dodam, jedina zavera™ u celoj priči koja mi je bliska zdravom razumu, je ta da su u zvaničnoj verziji izostavljene mnoge stvari što iz bezbednosnih razloga, što zbog toga da se leader of the free world ne bi previše izblamirao zbog silnih propusta u službama™ koji su omogućili da neko zakuca avione u sred NYC-a. Edited by Gonzo
Link to comment
baš sam ovo hteo da dodam, jedina zavera™ u celoj priči koja mi je bliska zdravom razumu, je ta da su u zvaničnoj verziji izostavljene mnoge stvari što iz bezbednosnih razloga, što zbog toga da se leader of the free world ne bi previše izblamirao zbog silnih propusta u službama™ koji su omogućili da neko zakuca avione u sred NYC-a.
Pfff... ti logični zaključci su previše jednostavni i nezanimljivi. Gde su tu vladari iz senke, ukidanje ličnih sloboda, mračne tajne?
Link to comment
Pfff... ti logični zaključci su previše jednostavni i nezanimljivi. Gde su tu vladari iz senke, ukidanje ličnih sloboda, mračne tajne?
Pa oni i ostavljaju uvek dovoljno - nedovljno prostora da se deca igraju dok oni rade posao. I vuk sit i ovce na broju.
Link to comment
Istina, nekad zaboravim kako vreme leti i neke stvari koje su nam danas normalne pre desetak godina nisu baš bile česte. :lol: Svejedno, zaustavljanje saobraćaja na javnom putu ispred Pentagona, rušenje bandera i tome slično, moralo je potrajati, i izazvati bar neku pozornost. Čak i da niko nije dograbio svoju stand-alone 2mp digitalnu kameru (koje su ameri u to vreme oduševljeno nosali svuda sa sobom, što mogu iz prve ruke da potvrdim), malo je čudno da baš niko nije posvedočio o tome, a stotine svedoče o avionu koji udara u zgradu. Potplaćeni, zastrašeni, ucenjeni, pobijeni?
Odlično, sad ćeš malo da dobiješ ovim svojim argumentom po tintari. Figurativno, naravno. Malo je čudno i to što niko nije posvedočio da je video taksi u koji se zakucala bandera od stotinak kila, a čudno je i da niko nije dograbio "svoju stand-alone 2mp digitalnu kameru" i snimio jedan takav nesvakidašnji prizor. No dobro, opšte je poznato da ti nelogičnosti primećuješ samo u teorijama koje odbacuješ.A što se tiče "stotina" koji su svedočili o udaru aviona u Pentagon, you might wanna read thishttp://z3.invisionfr...hp?showtopic=82 Edited by Conspirator
Link to comment
Odlično, sad ćeš malo da dobiješ ovim svojim argumentom po tintari. Figurativno, naravno.
Ne sumnjam da taj postupak dobro poznaješ. Bandera, hauba, zgrada u slobodnom padu, hauba, bandera, putanja aviona, bandera, hauba. :lol:
Link to comment
Ne sumnjam da taj postupak dobro poznaješ. Bandera, hauba, zgrada u slobodnom padu, hauba, bandera, putanja aviona, bandera, hauba. :lol:
Hvala što si odgovorio na moje pitanje, uvek je lepo diskutovati sa tobom.I da, postoji 14 svedoka za North of Citgo putanju, a ne 5. Edited by Conspirator
Link to comment
Malo je čudno i to što niko nije posvedočio da je video taksi u koji se zakucala bandera od stotinak kila, a čudno je i da niko nije dograbio "svoju stand-alone 2mp digitalnu kameru" i snimio jedan takav nesvakidašnji prizor.
Da, čudno da niko nije obratio preterano pažnju na taj nesvakidašnji prizor. Šta bi im drugo uopšte moglo privući pažnju tog dana. :lol:edit: brzopleto kucanje Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
I da, postoji 14 svedoka za North of Citgo putanju, a ne 5.
E, pa to je onda drugo. Time se procenat u odnosu na one druge koji tvrde da su videli kako avion leti onuda gde su ostale porušene bandere penje skoro pa na dvocifren broj.A koliko je od tih 14 videlo kako avion preleće Pentagon?
Link to comment

Čekaj, sad kažeš da niko i ne bi obratio pažnju na taksistu i dešavanja na putu? :lol:Kako onda možeš pouzdano znati da bi bilo nemoguće iscenirati da je bandera probila šoferšajbnu (pošto verujem da to misliš)?

Link to comment
Kako onda možeš pouzdano znati da bi bilo nemoguće iscenirati da je bandera probila šoferšajbnu (pošto verujem da to misliš)?
Ne kažem. Samo ne vidim poentu smišljanja takvog scenarija.Ono što mislim da je bilo nemoguće izvesti jeste postavljanje celokupne te scenografije na prometnom putu i po dvorištu Pentagona, a da baš niko to ne primeti. Ili su i svi zaposleni u Pentagonu iz tog krila zgrade uključeni u yaveru, kao i svi oni koji su prolazili pored nekoliko minuta pre, u samom trenutku udara, i nekoliko minuta posle? Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
Pa uradio bih sve što mogu... samo ne znam kako bih to izveo. Ne znam ni kako su oni to izveli, na javnoj saobraćajnici, a da niko to ne primeti.
Naravno da ne znaš. Msm, bilo bi baš glupo da znaš, i velika sramota za one koji su sve izveli. Tako da, ne brini, normalno je što ne znaš.
Link to comment

Konspiratore, bez ikakve ironije, zanima me da li si nekada vodio neki projekat, i koliko kompleksan? Da li znaš za stvari koje izgledaju straight forward da se izvedu, koliko se nepredviđenih problema često pojavi, koliko sve stvari može da krene naopako, i koliko se puta Marfijev zakon potvrdi u praksi?Ti tvrdiš da je neko uspeo da usinhronizuje i perfektno (da, perfektno!) izvede jedno takvo komplikovanu akciju na nekoliko lokacija u Americi? Moja pretpostavka je da nisi imao prilike da organizuješ ili vodiš projekte. Zaista, bez ironije. Ispravi me ako grešim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...