Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Netačno, evo još jednog dokaza da niko ne otvara linkove koje kačim.Evo još jednom - Witnesses List Broken Down, No such thing as 104 "impact" witnesses
vidim to je neka lista, koju nemam nameru da citam posle ovog uvoda"while some are deep cover opertives or assets implicitly planting bogus information to make us chase our tails or delicately dancing between ambigous statements".otkud ti to znas, rodjace? trebalo bi u osnovnoj skoli uvesti predmet "vestina razmisljanja". ono - da li se mogu donositi zakljucci na osnovu ciklicnih pretpostavki, itd, sve sazvakano za decji uzrast. Edited by vasudeva418
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

vidim to je neka lista, koju nemam nameru da citam posle ovog uvoda
Šteta, jer nećeš videti gde su se neki od tih famoznih/navodnih svedoka nalazili. Neke izjave su prilično detaljno analizirane.Super mi je to što uvek nađete neki pogodan izgovor da nešto ne pročitate i ne pogledate, iako se potrudim da direktno i konkretno repliciram na gluposti koje sipate i ponavljate. :lol:
Link to comment
Otvorio sam ih ja, još davno. I nisam našao ništa novo za konspirološki "naučni" metod.
Nisi saznao da su neki od ovih svedoka imali super vid jer su tvrdili da su videli avion koji udara u Pentagon iako su bili u Vašingtonu ili zakucani za televizor? Edited by Conspirator
Link to comment
Nemam nikakav stav o njegovoj izjavi. Možda je stvarno gledao snimak, možda nije. Možda ga je gledao na javnoj TV, a možda i na nekom sasvim drugom kanalu, koji nije za svačije oči. Možda su službe imale taj snimak pre nego što su odlučile da ga obelodane, možda i nisu. Možda se radi o sasvim drugom snimku, sa neke sasvim druge kamere - a možda i ne. Možda je samo činio svoju priču dramatičnijom. Možda je recitovao šta mu je neko sastavio. Možda ga sećanje vara.Šta god da je u pitanju, ne vidim poentu insistiranja na ovom pitanju, osim ako nisi novinar koji želi da to pretvori u senzaciju, ili konspirolog koji misli da je time bilo šta dokazao.
naravno da nemas nikakav stav, kao sto ga nemas ni po jednom za teoriju zavere o 19 bradonja nezgodnom detalju.vrlo prosto, ako nije lagao, tj ako je gledao, zasto je nastavio da 7 minuta mirno sedi posto mu je saopsteno da je druga kula pogodjena avionom kao i prva? sta bi ti mislio o tadicu kada bi on po udaru putnickog aviona u recomo beogradjanku, otisao u neku skolu da spokojno obavlja protokolarne stvari? nije li ti nista cudno u svemu tome?ako pak, nije gledao, ako je izmislio, ili govorio napisano, zasto je to izgovorio tu laz? ako je to slagao, da li je mozda slagao i za neke druge stvari?
Link to comment
Šteta, jer nećeš videti gde su se neki od tih famoznih/navodnih svedoka nalazili. Neke izjave su prilično detaljno analizirane.Super mi je to što uvek nađete neki pogodan izgovor da nešto ne pročitate i ne pogledate, iako se potrudim da direktno i konkretno repliciram na gluposti koje sipate i ponavljate. :lol:
Sto da citam, kada ovaj manijak koji je postavio thread cak i za one sa jasnim izjavama kaze da su "zbunjeni". a i znam sta pise u threadu, uopste ne moram da ga citam da bih ti rekao sta je u njemu: jedan broj ljudi je dogadjaj zapamtilo kako valja, i oni su u manjini. drugi imaju razlicita, cak i kontradiktorna svedocenja. neki verovatno pogresno procenjuju svoju razdaljinu od Pentagona, dramaticnost dogadjaja uticu da misle da su bili blizi nego sto jesu. psihologija iz osnovne skole. ne znam da li ti je to neko rekao, ali u pitanju je fundamentalna osobina ljudskog secanja, koja je do tancina opisana u ovom remek delu.http://www.youtube.com/watch?v=XR9ZhLka6cM&feature=related
Link to comment
Sto da citam, kada ovaj manijak koji je postavio thread cak i za one sa jasnim izjavama kaze da su "zbunjeni". a i znam sta pise u threadu, uopste ne moram da ga citam da bih ti rekao sta je u njemu...
Znači svi su oni to videli, ali nisu dobro zapamtili? Ne ostavljaš mogućnost da je neko deducirao po principu avion+eksplozija+događaji u Njujorku = avion je udario.Pošto sam ja pročitao dobar deo toga ranije, mogu ti reći da su za većinu svedoka utvrdili da nisu mogli biti u poziciji da vide udar, a neki od njih čak ni Pentagon, pa te izjave iz medija date u stanju šoka, a često i senzacionalistički napumpane koje btw. nisu čak ni zvanične jer NIKO NIKADA nije pozvao te ljude da svedoče u bilo kakvoj zvaničnoj istrazi gde bi se njihova lokacija potvrdila i izjava verifikovala (osim izjava koje je uzimao Center for Military history nekoliko nedelja posle događaja gde postoje svedočenja o NOC putanji) na gomili možeš odštampati u rolne i koristiti kao toalet papir. Edited by Conspirator
Link to comment
ja ne znam kako ti zamisljas vazdusnu odbranu, verovatno kao neke kauboje koji, samo na osnovu trenutnog vektora aviona, imaju prerogative da nad prestonicom svoje zemlje detoniraju 50 tona kerozina. to jednostavno ne ide tako u mirnodopsko vreme, ali ajde.
ako se ne varam standardna operativna procedura je takva da se u slucaju bilo kakvog skretanja sa kursa i neodazivanja aviona na pozive, u roku od par minuta obavestava NORAD, koji opet u roku od nekoliko minuta salje borbene avione da avion presretnu, i obore ukoliko njegovu putanju ne stave pod kontrolu.detoniranje aviona u vazduhu, cak i nad njujorkom bi izazvalo kud i kamo manje zrtve nego udar/pad aviona u stambene objekte.na stranu to sto bi takav avion verovatno oborili mnogo pre ulaska naseljeno mesto.
Link to comment
ako se ne varam standardna operativna procedura je takva da se u slucaju bilo kakvog skretanja sa kursa i neodazivanja aviona na pozive, u roku od par minuta obavestava NORAD, koji opet u roku od nekoliko minuta salje borbene avione da avion presretnu, i obore ukoliko njegovu putanju ne stave pod kontrolu.
varas se. do 9/11 za 10 godina zabelezen je samo jedan slucaj presretanja aviona koji je skrenuo sa kursa, i tada je mlaznjaku trebalo oko 80 minuta da dodje na tacku susreta. takodje, SOP je do 9/11 zabranjivao supersonicna presretanja na americkom tlu. mnogo gledas filmove
Link to comment

Mislim da možete da zatvorite temu. Jasno je da su Amerikanci napali sami sebe i da nije nikakav problem da u tako nečemu učestvuje državna administracija, pošto nije frka sakriti sve dokaze koji o tom učestvovanju govore( :lol: ), da bi na miru mogli da napadnu Avganistan. Za sve ostale vojne akcije su mogli da nađu bilo kakav izgovor, ali, eto, baš za Avganistan im je trebalo da pobiju 6 hiljada svojih civila da bi ih napali. Neverovatno.

Link to comment

inace ultra mi je zabavna pomisao na americke avione koji nakon nekoliko minuta raznose nad naseljenim mestima svakog pipera ili cessnu kojima crkne transponder uz prateci kvar navigacijske opreme.

Link to comment
vrlo prosto, ako nije lagao, tj ako je gledao, zasto je nastavio da 7 minuta mirno sedi posto mu je saopsteno da je druga kula pogodjena avionom kao i prva? sta bi ti mislio o tadicu kada bi on po udaru putnickog aviona u recomo beogradjanku, otisao u neku skolu da spokojno obavlja protokolarne stvari? nije li ti nista cudno u svemu tome?
Zbunjenost? Šok? Čekanje da mu neki saradnik došapne šta treba da radi? :lol: Pa da je jedan takav lik kakav je Buš odmah po došaptavanju skočio sa stolice i sa autoritativnim izrazom lica pojurio iz učionice, ja bih prvi posumnjao da se radi o nekoj sceniranoj predstavi.
ako pak, nije gledao, ako je izmislio, ili govorio napisano, zasto je to izgovorio tu laz? ako je to slagao, da li je mozda slagao i za neke druge stvari?
Za gomilu tih zašto, mogu samo da te zamolim da pročitaš ponovo moj post, tamo sam već odgovorio (da ne znam) i nabacao gomilu pretpostavki za koje mislim da je svaka verovatnija od scenarija koji sugerišeš. Što se drugog pitanja tiče - verujem da je slagao za mnoge stvari, kao i svako ko se ikada bavio politikom. Možda i više od proseka za političare. I dalje ne vidim - gde ovo vodi? Niti cenim njegove sposobnosti, niti delim stavove sa njim po većini pitanja, niti sam simpatizer njegove partije. Ali mogućnost da je Buš lično upleten u organizaciju napada na Njujork i Vašington mi je podjednako verovatna koliko i da Nil i ekipa nisu nikada šetali Mesecom, i da je sve to snimljeno u studiju.

Ovaj 9/11 već postaje pomalo dosadan, krenuli su ciklusi ponavljanja jednog te istog. Nadam se da će ovo doprineti rasplamsavanju Moon Hoax rasprave. :D

Link to comment
Nisi saznao da su neki od ovih svedoka imali super vid jer su tvrdili da su videli avion koji udara u Pentagon iako su bili u Vašingtonu ili zakucani za televizor?
Rekli CIT-ovci, i izneli forenzičke dokaze za to. :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...