Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ma ok je to ali zasto su srusili te zgrade? zabijanje aviona u zgradu nije dovoljan razlog da se javnost u americi ubedi da je vreme za rat? sta je sa putnicima?
ako ti je ok da su zgrade srusene, a ocito (onome ko hoce da vidi) jesu, da li to po tebi i dalje znaci da je napad izvrsilo 19 arapskih terorista?minirali su 3 zgrade, ali im ni to nije bilo dosta, pa su ih roknuli sa jos 2 boinga?
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

ma ok je to ali zasto su srusili te zgrade? zabijanje aviona u zgradu nije dovoljan razlog da se javnost u americi ubedi da je vreme za rat? sta je sa putnicima? ko je pilotirao?
Još jedna zanimljiva činjenica u vezi 9/11, par meseci pred teroristički napad vlasnik/ili najamnik (davno bilo, zaboravih) menaj osiguranje tako da se svaki napad na svaku zgradu World Trade Centra računa kao odvojeni teroristički napad pa je tipa umesto milijardu osiguranja ubio dve, ta neka proporcija. Nema šta, čovek ima tajming.
Link to comment
ako ti je ok da su zgrade srusene, a ocito (onome ko hoce da vidi) jesu, da li to po tebi i dalje znaci da je napad izvrsilo 19 arapskih terorista?minirali su 3 zgrade, ali im ni to nije bilo dosta, pa su ih roknuli sa jos 2 boinga?
ne znam sta se desilo pa pokusavam da saznam. conspirator kaze da to nisu ti avioni. ko je onda upravljao tim avionima? zasto avion nije roknuo pentagon nego raketa? sta se desilo sa tim avionima?
Link to comment
Još jedna zanimljiva činjenica u vezi 9/11, par meseci pred teroristički napad vlasnik/ili najamnik (davno bilo, zaboravih) menaj osiguranje tako da se svaki napad na svaku zgradu World Trade Centra računa kao odvojeni teroristički napad pa je tipa umesto milijardu osiguranja ubio dve, ta neka proporcija. Nema šta, čovek ima tajming.
da je pogledao klip koji sam okacio saznao bi i taj detalj, al lakse im je ovako.^_^
Link to comment
ne znam sta se desilo pa pokusavam da saznam. conspirator kaze da to nisu ti avioni. ko je onda upravljao tim avionima? zasto avion nije roknuo pentagon nego raketa? sta se desilo sa tim avionima?
da li znas gde je udario avion u pentagon i kakav majstor moras biti da pogodis to mesto putnickim avionom, izbegavajuci pri tome masu prepreka u vidu bandera i rasvete?
Link to comment
da je pogledao klip koji sam okacio saznao bi i taj detalj, al lakse im je ovako.^_^
naravno da znam taj detalj ali mi to nista ne znaci. samo pitam ono sto me zanima.
Link to comment
da li znas gde je udario avion u pentagon i kakav majstor moras biti da pogodis to mesto putnickim avionom?
ne znam.dakle ipak je raketa. gde je avion? gde su ostali avioni? ko je pilotirao avionima koji su udarili u wtc? sta je sa putnicima? koliko ljudi je ukljuceno u ovu zaveru (izgleda da se lista zaverenika stalno siri)? sta je sa flight 93?
Link to comment

Meni je i dalje pasoš No. 1 detalj. :DPasoš allmighty koji iskače iz džepa, iz aviona, iz zgrade, iz vatre koja topi čelik, i pada pandurima u ruke. :D Kako onda čovek da sklopi oči pred takvom jednom logikom?! 4 crne kutije iz dva aviona srušena na kopnu se ne nađu po prvi put u istoriji, ali se pasoš nađe sutra dan. :Hail:

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Evo ja ću da ti dam opipljiv dokaz. Moj najbolji ortak je na moru ove godine u Tunisu video nešto što se ne može objasniti nikako drugačije nego NLO. Svetleća kugla, koja se pojavila na horizontu, preletela celom njegovom društvu iznad glava a onda bukvalno nestala ogromnom brzinom ka nebu kretajući se svakako samo ne normalno.
Занимљиво. Прошле недеље сам отишао по неке познанике и док смо се возили до града, снимим истоветан предмет. Јурили смо погодно место по читавом граду, нашли, стали и бленули у усијану куглу која је на ведром небу лудачки мењала правац сваких тридесет секунди, не приметивши да се преко пута места на ком смо стајали одржава свадба, да на паркингу мали Црнци у смокинзима пале уљне лампе у папирнатим кинеским балонима, док се одушевљени младенци љубе а ганути сватови тапшу и гледају у будале које разрогачених очију и полуотворених бленди зјакају у небеса... Edited by Hella
Link to comment
Pri tom, moj ortak nije ni negi i wanna believe manijak niti glup da ne može da razdvoji NLO od ne znam koje gluposti koju skeptici obično podvale kao objašnjenjem, prelamanje svetla, njanjanjanjanjanjanja.Inače, taj njegov slučaj se poklapa u totalu sa X drugih "viđenja", i sa iskazima nekih od ljudi iz AMeičke avijacije i ostalih službi u klipu koji sam okačio dole ispod.
Занимљиво. Прошле недеље сам отишао по неке познанике и док смо се возили до града, снимим истоветан предмет. Јурили смо погодно место по читавом граду, нашли, стали и бленули у усијану куглу која је на ведром небу лудачки мењала правац сваких тридесет секунди, не приметивши да се преко пута места на ком смо стајали одржава свадба, да на паркингу мали Црнци у смокинзима пале уљне лампе у папирнатим кинеским балонима, док се одушевљени младенци љубе а ганути сватови тапшу и гледају у будале које разрогачених очију и полуотворених бленди зјакају у небеса...
Hvala na adekvatnom primeru.
Link to comment

Не, у праву си, јесам будала, причам са српским заверолозима и стручњацима за раскринкавање планова америчких тајних служби. Наставите с борбом и желим вам пуно среће и успеха у истој.П.С.Јесте сви учлањени у "Zeitgeist" групу на ФБ? Немој да неко пропусти.

Edited by Hella
Link to comment
da li znas gde je udario avion u pentagon i kakav majstor moras biti da pogodis to mesto putnickim avionom, izbegavajuci pri tome masu prepreka u vidu bandera i rasvete?
"Pilot" nije ni izbegavao bandere i rasvetu, pokupio ih je sa sobom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...