Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Svaka zvanična verzija je i uvek će biti puna rupa, što omogućava hiperprodukciju teorija šta je uistinu bilo.Zahvaljujući tom statičkom šumu i kada vanzemljaci pošalju poruku, nećete je razaznati. Nemate dovoljno podataka za dešifrovanje, čemu i sami, indukovano, doprinosite.Zato je bespredmetno gledati snimke i razmatrati dokaze. "elementary, my dear Watson" "It is simplicity itself"I tako je jedino moguće sagledavati ovakve događaje. Tipična rekostrukcija zločina u stilu Šerloka ili Poaroa, bez preterane forenzike. Motivi, pa sve ostalo.

Link to comment
pentagon je verovatno najcuvanija zgrada na svetu i sigurno postoje brojni snimci sigurnosnih kamera na temu kako 9/11 boing udara u zgradu.ti sigurno imas linkove ka bar nekoliko njih, zar ne?
Nemam. Možda ti imaš link ka snimcima na kojima se vidi kako avion preleće preko? Ili bar snimak sa mobilnog nekog slučajnog prolaznika koji je usnimio nameštanje scenografije (dovoženje polupanog taksija, lomljenje bandera, rasipanje krša oko Pentagona)? :)
Link to comment
Nemam. Možda ti imaš link ka snimcima na kojima se vidi kako avion preleće preko? Ili bar snimak sa mobilnog nekog slučajnog prolaznika koji je usnimio nameštanje scenografije (dovoženje polupanog taksija, lomljenje bandera, rasipanje krša oko Pentagona)? :)
pa jeste, poznato je da je 2001. godine svaki prolaznik pored pentagona bio opremljen 5mp kamerama spremnim da uslikaju prelet aviona ili neke sumnjive likove koji se motaju okolo razbacujuci raznorazni krs i sve to uploaduju na youtube(founded 2005).nazalost, izgleda da se sigurnosne kamere u pentagonu uvedene tek mnogo kasnije.zvanicnici sigurno ne bi propustili priliku da raspauce po teoreticarima zavere brojnim snimcima.^_^
Link to comment
Nemam. Možda ti imaš link ka snimcima na kojima se vidi kako avion preleće preko? Ili bar snimak sa mobilnog nekog slučajnog prolaznika koji je usnimio nameštanje scenografije (dovoženje polupanog taksija, lomljenje bandera, rasipanje krša oko Pentagona)? :)
Evo još jedne logičnosti, nije čudno što najobezbeđenija ustanova na svetu popije avion, ali to nijedna kamera ne snimi (ako stavimo na stranu da se avion rasplinuo :D), i kontra argument je "kako nije snimljeno fejkovanje". :lol: Pa da ti nešto nameštaš, dal li bi platio statiste da to gledaju ili bi uradio sve što možeš da to niko ne primeti? Sa druge strane, sumnjam da su ovi u avionu "arapi" bili u fazonu, joj samo da nas niko ne snimi kako ulećemo u pentagon. :D Možda je šef obezbeđenja rekao, gasite kamere da uštedimo malo struje.. Jebote, u Americi gde više nema bandere na kojoj nema kamere!Logika pre svega, samo logika. Sve je to normalno.
Link to comment
zvanicnici sigurno ne bi propustili priliku da raspauce po teoreticarima zavere brojnim snimcima.
Baš bi tu priliku propustili, u to sam skoro siguran.
Link to comment
pa jeste, poznato je da je 2001. godine svaki prolaznik pored pentagona bio opremljen 5mp kamerama spremnim da uslikaju prelet aviona ili neke sumnjive likove koji se motaju okolo razbacujuci raznorazni krs.
Istina, nekad zaboravim kako vreme leti i neke stvari koje su nam danas normalne pre desetak godina nisu baš bile česte. :lol: Svejedno, zaustavljanje saobraćaja na javnom putu ispred Pentagona, rušenje bandera i tome slično, moralo je potrajati, i izazvati bar neku pozornost. Čak i da niko nije dograbio svoju stand-alone 2mp digitalnu kameru (koje su ameri u to vreme oduševljeno nosali svuda sa sobom, što mogu iz prve ruke da potvrdim), malo je čudno da baš niko nije posvedočio o tome, a stotine svedoče o avionu koji udara u zgradu. Potplaćeni, zastrašeni, ucenjeni, pobijeni? Zavera enormnih razmera. Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
Pa da ti nešto nameštaš, dal li bi platio statiste da to gledaju ili bi uradio sve što možeš da to niko ne primeti?
Pa uradio bih sve što mogu... samo ne znam kako bih to izveo. Ne znam ni kako su oni to izveli, na javnoj saobraćajnici, a da niko to ne primeti.
Link to comment
Istina, nekad zaboravim kako vreme leti i neke stvari koje su nam danas normalne pre desetak godina nisu baš bile česte. :lol: Svejedno, zaustavljanje saobraćaja na javnom putu ispred Pentagona, rušenje bandera i tome slično, moralo je potrajati, i izazvati bar neku pozornost. Čak i da niko nije dograbio svoju stand-alone 2mp digitalnu kameru (koje su ameri u to vreme oduševljeno nosali svuda sa sobom, što mogu iz prve ruke da potvrdim), malo je čudno da baš niko nije posvedočio o tome, a stotine svedoče o avionu koji udara u zgradu. Potplaćeni, zastrašeni, ucenjeni, pobijeni? Zavera enormnih razmera.
mislim da ces po pitanju svedoka, poleova i pentagona dobiti bolje odgovore od conspiratora, koji je, koliko se secam, dosta toga kacio bas na tu temu.meni je uvek bila zanimljivija, i za celu pricu kljucnija, tema rusenja 3 zgrade wtc-a.
Link to comment
SAD su poznate po tome sto kao opravdanje za intervencije po svetu vole da sruse npr. pola Njujorka.
Kada bi se samo "tragaci za skrivenom istinom" zamislili nad ovom jednostavnom recenicom u citatu. Koliko je besmisleno to sto predlazu na ovoj temi! Imaju mozgove, hattori & co, odlicne. Ali, ovde ih ne koriste. Blind spot.PS. Volim sto se podsmevaju nama 'vernicima u zvanicnu verziju', a pritom su oni kompletnu udicu zajedno sa stapom za pecanje progutali koju su im podmetnuli neki petparacki novinari koji su prvi dosli na ideju da pisu o tome kako je 9/11 "inside job". Kognitivnom disonancom, medjutim, teoreticari zavere sada veruju kako su sami dosli na ideju o inside job-u. :D
Link to comment

Uzgred, postoje snimci sa low speed sigurnosnih kamera koje su procurele već narednog dana. To su oni snimci koji su ubačeni i u rekonstrukciju.Da li postoje još neki snimci koje Pentagon nikada nije pustio u javnost, zaista ne znam. Ali ne znam ni šta to dokazuje.

Link to comment
mislim da ces po pitanju svedoka, poleova i pentagona dobiti bolje odgovore od conspiratora, koji je, koliko se secam, dosta toga kacio bas na tu temu.meni je uvek bila zanimljivija, i za celu pricu kljucnija, tema rusenja 3 zgrade wtc-a.
Da, sećam se Konspiratorovih filmova sa svedočenjima 5 ljudi koji tvrde da je avion leteo drugom putanjom. Sećam se i da se međusobno nisu slagali oko toga koja je to putanja bila, ali i da su dvojica eksplicitno rekla da je avion udario u Pentagon.Svedočenja stotina drugih, koja se poklapaju sa tragovima na licu mesta, beznačajna su, naravno.
Link to comment
Uzgred, postoje snimci sa low speed sigurnosnih kamera koje su procurele već narednog dana. To su oni snimci koji su ubačeni i u rekonstrukciju.Da li postoje još neki snimci koje Pentagon nikada nije pustio u javnost, zaista ne znam. Ali ne znam ni šta to dokazuje.
da, snimci - 4 (cetiri) mutna frejma.tebi mozda nista, ali meni dosta toga.ili je obezbedjenje oko pentagona sprdnja, ili, verovatnije, neko zeli nesto da sakrije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...