Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Drugim rečima, nemaš pojma.BTW, ta slika je davno prošlo vreme: Ovde su objašnjene sve teorije koje se tiču upravo ove slike Koga ne mrzi da čita ima zanimljivo štivo koje uključuje u hemijske reakcije povezane sa nano-thermitom koji se pominje.
Bitno da te ne interesuje; mora da imas i poseban book rack 'myth debunking' koliko te ne interesuje ^_^ ..Enivej, ovo sto prica Al-Khwarizmi ima najvise smisla. Ipak, od svega, da ce dva idiota, kojima do nekoliko meseci pre toga nije bilo poznato da se brzine na avionu menjaju u H, uspesno zakucati ne jedan, nego dva aviona, zvuci najmanje verovatno. Cvorovi, avionski, nauticki, mornarski; termiti, plasticni ili organski, belo usijanje itsl. sve to deluje kao nesto sto ce laik koji trazi bilo kakav izgovor da poveruje u zaveru da poveruje po defaultu. Kao i vatreno da brani svojih 150 cvorova iako pre nego sto je poceo da se bavi 9/11 tematikom verovatno nije znao za 90% tih stvari. Tako da bi ljudi generalno trebalo da odmore od guglanja, jer ce onda manje da se primaju kao mladi majmuni na svakog sabana koji moze, ali i ne mora, da zna o cemu prica.
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Zaista ne znam i mislim da bi to bilo praktično nemoguće saznati. Najverovatnije su pobijeni.
:isuse: Pa zašto ih onda nisu zakucali u WTC, bilo bi jednostavnije?
Link to comment
Cvorovi, avionski, nauticki, mornarski; termiti, plasticni ili organski, belo usijanje itsl. sve to deluje kao nesto sto ce laik koji trazi bilo kakav izgovor da poveruje u zaveru da poveruje po defaultu. Kao i vatreno da brani svojih 150 cvorova iako pre nego sto je poceo da se bavi 9/11 tematikom verovatno nije znao za 90% tih stvari. Tako da bi ljudi generalno trebalo da odmore od guglanja, jer ce onda manje da se primaju kao mladi majmuni na svakog sabana koji moze, ali i ne mora, da zna o cemu prica.
Generano se slažem da se ne treba primati na sve, ali taj konkretan "šaban" je profesionalni pilot sa preko 4000 sati leta koji je osnovao udruženje koje pored pilota okuplja i aviomehaničare. Mislim da "šaban" zna o čemu priča.
Link to comment

Kao sto rekoh, moze biti da zna o cemu prica. Ali druze, ima mnogo pilota na ovoj planeti, ako je to zbilja toliko neverovatno, valjda bi se odavno to vise raskrinkalo, zar ne? Postoji mnogo mogucih faktora zasto on to prica, a nije tacno: najjednostavniji je da je prosto skrenuo u jednom trenutku zivota.Unapred da kazem: ne mislim da je skrenuo i ne pokusavam unapred da ga okarakterisem kao ludaka. Prosto ne znamo. A ti se slepo drzis izjava ljudi o kojima ne znas bas mnogo i to oko materije o kojoj verovatno ne bi znao nista.

Link to comment
Da ne nastavljamo ovo, odvoji jedno 90 minuta, odgledaj film. Garantujem ti da nije ni nalik Loose Change-u.Zaista ne znam i mislim da bi to bilo praktično nemoguće saznati. Najverovatnije su pobijeni.
pa zasto nisu pobili i one iz flight 93? i odakle u tom avionu arapi koji ga hajdzekuju?jos nesto, jel ti smatras da avioni koji su se navodno zakucali u bliznakinje nisu ni poleteli? Edited by kojot
Link to comment
Kao sto rekoh, moze biti da zna o cemu prica. Ali druze, ima mnogo pilota na ovoj planeti, ako je to zbilja toliko neverovatno, valjda bi se odavno to vise raskrinkalo, zar ne? Postoji mnogo mogucih faktora zasto on to prica, a nije tacno: najjednostavniji je da je prosto skrenuo u jednom trenutku zivota.Unapred da kazem: ne mislim da je skrenuo i ne pokusavam unapred da ga okarakterisem kao ludaka. Prosto ne znamo. A ti se slepo drzis izjava ljudi o kojima ne znas bas mnogo i to oko materije o kojoj verovatno ne bi znao nista.
Naprotiv, ne verujem slepo. Pokušavam da dođem do sopstvenih zaključaka na osnovu onoga što vidim i odbacujem stvari koje su nemoguće. Takođe, pratio sam i debunking sajtove posle svakog od tih manje i više senzacionalnih otkrića truthersa, i nisam video ništa što ozbiljno opovrgava teorije Pilota i CIT-a.Dozvoljavam da verovatno grešim u mnogim stvarima. Ali, sa druge strane (za razliku od tebe koji ostavljaš mogućnost da to nije slučaj) imaš gomilu likova kojima su ti ljudi koji istražuju po defaultu budale i ludaci, željni publiciteta i para pa tako i tretiraju njihova istraživanja.
Link to comment
U redu, ali da te pitam i da se ne naljutis: da li ti je nick Conspirator zbog 9/11, ili ne? :D
ne, vec zbog landing on the moon hoax :P
Link to comment
Bitno da te ne interesuje; mora da imas i poseban book rack 'myth debunking' koliko te ne interesuje ^_^ ..
:blink: Kako me ne interesuje? Pa to mi je jedna od omiljenih internet zabava.
Link to comment
pa zasto nisu pobili i one iz flight 93? i odakle u tom avionu arapi koji ga hajdzekuju?jos nesto, jel ti smatras da avioni koji su se navodno zakucali u bliznakinje nisu ni poleteli?
Slabo sam čitao o letu 93, iskreno.Što se tiče drugog pitanja, nije isključeno da su zamenjeni u vazduhu i da su druge letelice nastavile njihov put pošto je u dva slučaja nestala identifikacija aviona sa isključenih transpondera, dok je avion koji se navodno zakucao u Pentagon tridesetak minuta potpuno ispario čak i sa primarnih radara.
Link to comment
Da bi nas ti smarao svojim tupavim pitanjima.
:lol: Nemoj tako, da neko tebi odgovori na tvoje pitanje na ovakav način, to bi bio nepobitan dokaz njegove nemoći pred argumentima. Ajde, ali iskreno. :)
Link to comment
naravno da je mogla biti slikana i nakon rasciscavanja ali 3 zgrade su se, kao nikad pre i posle toga, potpuno urusile u svoje temelje za nekoliko sekundi, uz gomilu snimaka koji potvrdjuju sinhronizovane eksplozije po spratovim koje se javljaju kod controlled demolitiona. nije bilo potrebe da se celik prethodno sece jer to cini sam termit razvijajuci visoku temperaturu za kratko vreme,i sastavni je deo celokupnog proces rusenja.
Ja ne vidim ovdje nikakve eksplozije. Vidim vrlo raygovjetno kako gornji dio zgrade ispod sebe mrvi fasadu nakon što ju je izdala potpora i pada.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...