Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Biciklizam

Featured Replies

Jens Voigt facts:Dnije bash originalno, na foru viceva o chucku norrisu, ali ima simpaticnih."only jens voigt can touch mc hammer" :D
  • 2 months later...
  • Replies 2.1k
  • Views 143.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Uzeo Pogi jos jednu etapu, tako reci ocekivano (jer je najavio da ga interesuje pobeda na ovoj etapi), a plus mu je i tim imao "neocekivanju" pomoc od Alpecina. Kazem "neocekivana", zbog traca da su U

  • Ja nešto ne delim oduševljenje ovim Turom. Premalo mi je epizodnih uloga, Kanćelara, Žilbera, Kevendiša, agresivnih Francuza, Rasmusena,ludaka poput Vinokurova, spustova Nibalija. Moźda i ne pratim t

  • Pozdrav svima, da se ukljucim posle xx godina. Moji utisci o zadnjoj etapi: I Karapaz i Del Toro su prodali Giro. Karapaz ne ume/zeli da pomaze, on napada. Takav je kroz celu karijeru, barem od kad

Posted Images

jbt sta bi sa Kontadorom na kraju?

najverovatine ovonadam se da mudraci iz UCIja nece insistirati na kazni

Edited by Takanohana

  • 1 month later...
stream za milano san remoodlicna trka do sad :)

Gledah danas reprizu na ES.Bas uzbudljiv finis, odlican kraj stvarno.Steta za onog Belgijanca sto nije izdrzao.I onaj Kancelara svugde uspe da se ugura...A za pobednika prvi put cujem :blush:To je sve zbog onog Malkina! <_< Navukao nas svojim postovima na biciklizam i onda nestao... angry.gif

  • 2 weeks later...

trka kroz flandriju na ES.

Kakva trka :Hail:

vrh :Hail:otkud se pojavio nuyens... kakva satisfakcija za riisa.i kakva steta za chavanela :(

Koji smor. Ove sezone ću navijati za ćelavog, a od nikada nisam voleo njegove vozače.Švajcarac se danas precenio, a imao je pobedu u nogama. Baš me zanima kako će izgledati Leopard Trek ove sezone na TdF, tačnije zanima me kako će to odraditi bez Riisa.

Drugovi biciklisti, gleda li ko 1 pakao severa? cool.gifhellro.jpgP.S. Pre koju nedelju naleteh u Spaniji na bicikliste Liquigasa na treningu, sad vidim da su medju njima bili i Nibali i Baso a meni idiotu bilo glupo da prilazim... <_< :isuse:

jadni ovi iz quickstepa :(i boonen i chavanel po par puta pali ili imali neki mehanicki problem.btw, hushovd dobija, MMW!

Savanel je jos u igri mozda .No ja zbog jebenih RL obaveza necu gledati ostatak trke :( angry.gifSefe, ne bilo ti zapovedjeno, okaci mi posle neki dobar youtube finisa trke ako nadjes... :)

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.