Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

ma, acastop svakih pet minuta tweetuje o ignojvskom [bisvi igrac ofk beograda, valjda]
Znam, pratim njegov tviter nalog, koji me uveseljava iz dana u dan. Ali ko je taj lik? Zašto je bitan? Dečko?
Link to comment

aha, sorry, oglupio sam :blush: a sto se tice ignjovskog, da, pretpostavljam da su friends with benefits :Dne vidim drugo objasnjenje sto nas stalno obavjestava o tome kad ignjovski trenira na omladinskom stadionu, kad pregovara sa werderom. i to sve na tecnom engleskom

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Kakav je biser Saranovic sa ES-a, ne moze od pocetka plivackog takmicenja da skapira da se kod predstavljanja na 50 metara bilo koje discipline primenjuje stari sistem predstavljanja od rednog broja jedan pa nadalje, posto se pliva sa druge strane bazena a sve ostale duzine po ovom novom sistemu, pa sad kad je krenulo prwedstavljanje 50 ledno za zene konstatuje da se pokvarila ona vrata koja uz grafiku najavlju plivace da bi u sledecem predstavljanju na 200 ledno konstatovao da su ih sad popravili, a tu je sa njim i plivacki trener Srdjan Filipovic koji takodje ne kapira o cemu se radi

Link to comment

Nema više dobrih: samo manje antipatičnih i više antipatičnih. Luka Ježina za vaterpolo, Delić za fuzbal, Nikita za košarku, Sušec za rukomet, Jergić za odbojku, ostalo raspustiti, i na čelu s Pantićem rasporditi na severnokroejsku plantažu krompira.

Link to comment

Kako je bio ogavan ovaj sa PTC-a na CRO-ITA.Toliko ponizavanje hrvata pa onda malerisanjetm kad su se povratili pred kraj. :isuse: :isuse: :isuse: Ni meni nisu hrvati dragi, ali brate cemu taj podcenjivacki odnos.Meni je to kod ljudi zapravo znak straha i kompleksa.A bar u vaterpolu nema razloga ;)

Link to comment
Kako je bio ogavan ovaj sa PTC-a na CRO-ITA.Toliko ponizavanje hrvata pa onda malerisanjetm kad su se povratili pred kraj. :isuse: :isuse: :isuse: Ni meni nisu hrvati dragi, ali brate cemu taj podcenjivacki odnos.Meni je to kod ljudi zapravo znak straha i kompleksa.A bar u vaterpolu nema razloga ;)
ko je prenosio?vaterpolo, nazalost, nema prakticno nijednog valjanog komentatora na ovim prostorima. djurkovic je tu ubjedljivo najbolji, prakticno jedini koji zapravo razumije taj sport [uostalom, prenosi ga vec 30 godina, normalno da je nesto naucio], ali on je... djurkovic :)
Link to comment
I Mićo je opet lupetao, standardan repertoar
Sto me ne tesi...Uopste me ne tesi...
ko je prenosio?vaterpolo, nazalost, nema prakticno nijednog valjanog komentatora na ovim prostorima. djurkovic je tu ubjedljivo najbolji, prakticno jedini koji zapravo razumije taj sport [uostalom, prenosi ga vec 30 godina, normalno da je nesto naucio], ali on je... djurkovic :)
mislim da je Sasa Mikic....
Link to comment

Niko nema gore komentatore od nas, hrvatski i crnogorski od Djurkovica pa Zivaljevica, pa hrvatski Mico, ranije Jure Ozmec pa i Blazicko znaju da prate tok meca, prepoznaju uglavnom igraca sa loptom sto ovi ovde najcesce nisu sposobni, Mikic je posebna prica, covek bolje radi umetnicko klizanje iz prostog razloga sto je uglavnom cutao i predstavljao takmicare (dok ga je prenosio sa strucnom konsultatnkinjom ) nego vaterpolo gde ga drze od "slavnog" povlacenja Koraca, Stojanovic opet operisan od bilo kog sporta pogotovo vaterpola, prosle godine smo cak imali priliku da slusamo Strajnica koji ne zna ni neka osnovna vaterpolo pravila tipa da od ruku igraca nema kornera...

Link to comment
A Stojanovic izvestava u dnevniku kakvu taktiku spremaju nasi, ali onako u pola glasa :isuse: Zasto onda ne prenosi tekmu on nego Mikic iz studija.
Zato sto se komentatorska pozicija placa (ako je mikic u beogradu)...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...