Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

to sto je los komentator ne znaci da nije profesionalac. jos nisam primetio jedan njegov prenos gde je odradio posao preko kurca (a komentarisao je bukvalno svaki moguci sport i ligu) i gde je ismevao sportiste na osnovu izgleda ili pola, kao npr taj plavsic.

  • +1 1
Link to comment

Žule je komedija, ali djeluje da je bolji čovjek od ovog paćenika, Žule je sretan što ga je usralo da radi što voli, Plavšić djeluje kao da ovo radi po kazni jer mu je zbog neke više sile propala karijera u NBA. 

  • +1 2
Link to comment

Žule ostavi srce u kabini, ono jest. Ali se zato sve ostalo svodi na biflanje statistike po svaku cenu i do svih najsitnijih detalja, jedan ograničen krug poštapalica iskorišćenih 10+ puta po meču, nekad i po četvrtini, i neverovatnoj sposobnosti da sve zanimljive, nove i makar i kvazi stručnije ocene tokom meča prepusti svom sukomenatoru, a potom prvom prilikom ponovi to što kolega iznese. Uopšte ga ne poredim sa Plavšićem nego ocenjujem njegov "profesionalizam" iznet kao jedinica mere. 

Link to comment
17 hours ago, theanswer said:

Koliko ja ne mogu ovog Plavšića. Kapiram da Virtus Venecija nije bila sad neka utakmica koja je umiranje u lepoti, naprotiv, ali brate mili opet je nešto najkompetitivnije što je lik imao da komentariše iz košarke u 3 meseca. Kakav neverovatni smarač, ponašanje mu je kao da mu je ispod nivoa da komentariše tako nešto, kao da je lično igrao u Real Madridu. Pre bih slušao Juriševića života mi. 

 

Nisi ti gledao kad je prenosio prvu utakmicu nakon zvanicne objave da SK gubi prava na Premijer ligu. Bila je neka fudbalska prijateljska, npr. Sturm - Rapid Bukurest (lupam).

 

Prvi put sam mislio da ce neko da se ubije tokom prenosa

  • Tužno 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Gledam snimak meča Fjuri - Vajlder, kaže Mujo Bajrović"sudija se previše približio, hteo bi sve da vidi, a mogao bi da vidi neku zvezdicu". :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...