Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Je li to postoji neki propis koji kaže da ovi komentatori američkih sportova i liga moraju da bukvalno prevode frazetine kolega iz engleskog govornog područja? Lik komentariše utakmicu NFL i za Mahomsa kaže "čak i ako počne utakmicu loše, on je završi na visokoj noti"

Pa jebem ga, da si pročitao više od 2 knjige skapirao bi da se i na srpskom može naći neka ok stilska figura. Kakva ljenost, kakvo proseravanje.

  • +1 4
Link to comment

Imaš to i kod neameričkih sportova, moj omiljeni primer je kako Aleksis Sančez daje golove na regularnim bazama (Višković, naravno). 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Je li to postoji neki propis koji kaže da ovi komentatori američkih sportova i liga moraju da bukvalno prevode frazetine kolega iz engleskog govornog područja? Lik komentariše utakmicu NFL i za Mahomsa kaže "čak i ako počne utakmicu loše, on je završi na visokoj noti"
Pa jebem ga, da si pročitao više od 2 knjige skapirao bi da se i na srpskom može naći neka ok stilska figura. Kakva ljenost, kakvo proseravanje.
On to tako priča i u onom podkastu što ide na SK YT.
Jbga, treba malo i biti obrazovan...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Malopre na Areni kaze covek kako je igrac taj I taj, dao ekipi vetar u krila. :unsure:

Prvi put cujem ovakvu formulaciju. Mozda pokusava da bude originalan.

  • Haha 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

kaže ovaj lik an SK da je Lihtenštajn na pragu istorijskog uspeha, prvog boda posle dugo dugo vremena
 
a u dva klika može  da proveri da su u prošlim kvalifikacijama uzeli 2 boda od toga 1 u Grčkoj

Link to comment
  • 2 weeks later...

Koliko ja ne mogu ovog Plavšića. Kapiram da Virtus Venecija nije bila sad neka utakmica koja je umiranje u lepoti, naprotiv, ali brate mili opet je nešto najkompetitivnije što je lik imao da komentariše iz košarke u 3 meseca. Kakav neverovatni smarač, ponašanje mu je kao da mu je ispod nivoa da komentariše tako nešto, kao da je lično igrao u Real Madridu. Pre bih slušao Juriševića života mi. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...