Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ne kažem da sad treba biti "nuklearni fizičar", no to je dovođeno bukvalno ortaci iz kafića fazon...
Ono kao ako imamo emisiju na radiju B92 i dobri smo u zezanju, što ne bi sad i stvaaarno da komentarišemo utakmice?
Šta tu može pogrešno?
A šefovima gore je bitno da plan sa smenama u ekselu popunjen imenima, bilo kakvim imenima...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Pazi, ovaj lik zna dosta toga o engleskom fudbalu, ne mrzi ga da se cima da kopa i džara po internetu da čita neke stvari koje niko normalan ne bi čitao, ima tu neku gikovsku tvrdoglavost koja se pretače u elan, oni njegovi tekstovi na devedesetdvojci na početku sezone EPL, stanju budžeta, to je zaista na nivou dobrog naučnog rada, e sad ko li je dopustio da se on ikad nađe ispred mikrofona i kamere sa ovim izgledom pećinskog čovjeka i deliverijem čovjeka kome je potreban godišnji odmor zbog burnouta, tog idiota treba prevaspitati, ovom konkretno bradonji treba pomoći. 

To što on misli da je rođen za komentatora ili medijsko lice, to nije njegov problem, već ovog iz prethodnog pasusa, koji mu je to omogućio. 

  • +1 1
Link to comment

Zar nije Novaković retko za mikrofonom? Mislim da sam sve ostale SK kadrove više puta čuo da prenose utakmicu nego njega.

 

Studijska emisija je druga stvar.  Tu se od njega, rekao bih, upravo i traže tako neki egzotični hot takes kao što je ovo o Lesteru bilo. Ili bar sektaški angst karakterističan za post-fergusonovsko doba.  

 

 

Link to comment

Pa jeste, sve ga je manje, uglavnom radi neke opskuritete tipa FA kup četvrtoligaša ili derbi začelja danske lige, ali nekako mi odaje vajb da je on u fazonu "neka te prenose rade kmetovi i sirotinja raja" a da je on tu da bi davao ove neke dubinske analize, što je jezivo na mnogo nivoa.  

Link to comment
On 26.12.2021. at 17:12, Fakundo Sava said:

Koliko sam shvatio gledajući njihove pokaste on im tamo dođe kao šef ,Plavšiću ,Lončetu,Gojku...i svi su oni televizični u pi*ku materinu 

 

Novaković? Sumnjam da im je šef u bilo kom stvarnom smislu, nego je cela ta ekipa servilna po prirodi prema svakom nakurčenom i samouverenom. Svi su u fazonu, "Jao šefe, baš ste to lepo rekli" bez imalo povoda.

 

Evo malopre, završavaju studio pred utakmicu LCFC-LFC ovom razmenom:

Novaković: "Njukasl-Everton će biti poslastica - ako se bude igralo."

Višković: "E to, bravo! Ako se bude igralo, haha!"

 

Šta bravo, gnjido mala dupeuvlakačka, šta bravo?! Pola sata drvite o rasporedu i o otkazanim utakmicama, čovek kaže najbanalniju moguću stvar, a ti svršavaš od oduševljenja. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Veruj mi Novaković Viškoviću svakako ne može biti šef. Pa samim tim sigurno nema potrebu da mu se uvlači.
A to što je Viško pomislio da je to super fora hi hi haha, to je drugo...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, Frank Pembleton said:

Veruj mi Novaković Viškoviću svakako ne može biti šef. Pa samim tim sigurno nema potrebu da mu se uvlači.
A to što je Viško pomislio da je to super fora hi hi haha, to je drugo...

 

Ma znam da Novaković nije nikom šef, to i kažem, nego su Višković i njemu slični gmizavci prosto skloni vojvodo-serdarstvu kad god pričaju sa nekim ko nešto zna (ili je samouveren, nabeđen, štagod). Prosto osećaju potrebu da mu podilaze i klanjaju, ne iz nekog praktičnog razloga nego onako instinktivno.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
On 26.12.2021. at 16:05, James Marshall said:

eto dokle su dovele te emisije i podkasti u fazonu "daj da im vidimo ljudsku stranu i da kažu nešto mimo toga koji je minut i ko ulazi umjesto Cambia". Gdje su vremena kad su Nikita i Mladen Delić samo u novogodišnjem programu dobijali po 3 minuta da ispričaju neku zgodu i anegdotu. 


Moderni sportski novinari ne cugaju (osim Gojka, razume se), tako da je sve otišlo u qrac.

 

 

Ovo što pišete za Novakovića, ja mislim da je on glodur na SK, otud i povlačenje iz komentatorske kabine zadnjih par godina. Pratim ga na tw i tamo zna da izlupeta ali i da ponekad okači nešto pametno. Ne znam, nije mi baš toliko oduran kao što svi pišete. 

Viška i Plavšića proterati iz zemlje, ovom prvom sam već pisao i upućivao da pravi sramotne greške. Onda sam imao žarku želju da ga sretnem na ulici, al sva sreća dokopao sam se SKY UK i rešio problem. Ostao je mrtvak Plavšić na basketu, al posle serije tekmi Kovaćića i sinoć je prenosio neko drugi tako da i to dolazi na svoje. 
 

Ko može da uhvati CRO Arene imaće priliku da odmori/ispere uši. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kad smo kod Plavšića, šta je s njim? Jel odleteo sa SK ili je nešto drugo po sredi? Nema ga da bilo šta prenosi bar mesec dana ako ne i jače.

Btw SK je rešio toliko da se popiša po gledaocima u završnoj sezoni PL koju prenose stavljajući Gojka da radi svaki meč koji naginje ka derbiju kola, svaki večernji termin, po 2 tekme dnevno, ja ne znam majke mi koji je njima kurac više. Čovek je za penziju već 10 godina, ogadi svaki meč do te mere da gasim ton a SK samo po gasu. Kad predje na Arenu odmoriću bar od njega ako ništa drugo, možda i bolje što su im skinuli ligu.

Link to comment
On 8.1.2022. at 12:04, ducca said:

Kad smo kod Plavšića, šta je s njim? Jel odleteo sa SK ili je nešto drugo po sredi? Nema ga da bilo šta prenosi bar mesec dana ako ne i jače.


Mislim da je renne negde napisao da ima koronu.

 

U svakom slučaju uopšte mi ne nedostaje onaj mrtvački glas i očajni pokušaji duhovitosti. Posebno ne na KKCZ.

Link to comment
Kad smo kod Plavšića, šta je s njim? Jel odleteo sa SK ili je nešto drugo po sredi? Nema ga da bilo šta prenosi bar mesec dana ako ne i jače.

Btw SK je rešio toliko da se popiša po gledaocima u završnoj sezoni PL koju prenose stavljajući Gojka da radi svaki meč koji naginje ka derbiju kola, svaki večernji termin, po 2 tekme dnevno, ja ne znam majke mi koji je njima kurac više. Čovek je za penziju već 10 godina, ogadi svaki meč do te mere da gasim ton a SK samo po gasu. Kad predje na Arenu odmoriću bar od njega ako ništa drugo, možda i bolje što su im skinuli ligu.
Ne boj se preće oni na Arenu sa PL [emoji6]







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Boske na SK HD što prenosi WHU i Leeds briljira, kakav bi potez bio kad bi nam SK omogućio da redovno bude u etru i za ovo tržište, umesto njihovih uobičajenih smarača i mrtvaka.

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...