Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Banjac dominira u svom stilu. Juce kad je Medvedev pizdeo na sudiju je opusteno u prenosu rekao "obratio se sudiji ti si smol ket da ne bi rekao pussy", ili tako nekako bese ali rekao je pusi opusteno sve uz smeh. Sad u finalu dubla morao da kaze Pesikanovo sve-australijski duel, to moraju da kazu svaki put kad igra neko iz iste zemlje, a i lozio se da izgovara prezime ovog Purcella mekano Prsl pa je valjda skontao da mu ne lezi i evo sad je Pursel po naski. Neunistiv je brat.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Pričalo se da je korona u pitanju, ne znam detalje. Ali juče sam gledao neki džingl na SK sa njim ne znam ni ja za šta, možda sajt SK, tako da kapiram da ne bi puštali čoveka u program ako je otišao iz firme :unsure:

Link to comment

Lik na Eurosportu u tri minuta nekoliko puta govori kako ljudi imaju "kese od usisivača" na ustima, a kada je iz petog puta uspeo da prepozna jedan karling tim, reče da mu je to uspelo "iako imaju ovo na licu, ove incidente":blink:...

  • Haha 1
Link to comment

deluje mi da svaki put kada komentator na nekom od domaćih kanala komentariše dešavanja oko var odluke to bude pogrešno. kada je ofsajd očigledan, on kaže nije ofsajd, kada je faul on ubeđuje publiku da nema razloga da se ne prizna gol

 

last case višković na meču barnli jedinstvo, isti su i oni sa arene

 

ako čita neko od njih ovo, batalite priču o susijskim odlukama dok je ne donesu, pričajte o vremenu, neki trač podatak, prelistajte ig fudbalera pa opišite sliku, šta bilo

  • +1 1
Link to comment

Kamo sreće da čitaju.

Ja generalno i bez kad greši imam potpuno drugo viđenje fudbala od ovog Viškovića, uglavnom šta on predloži kao ideju za neku ekipu ja mislim obrnuto...

A tek kad postavi nemoguću hipotezu da li će nešto da se desi (što veze sa mozgom nema) i onda čeka ishod...

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...