Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ne verujem usima, Stojanovic izgovorio rec "poluvreme" (sada vec tri poluvremena nisu dali gol)! Sta se desilo? Kako je popustila paznja? :huh:

 

EDIT: evo jos jednom:...na poluvremenu 1:0, ukupno 2:0. :blink:

Edited by Nesh
Link to comment
  • 3 weeks later...

Isto tako je srao kad je Veseli izašao, otprilike "Fener se raspao otkako se Veseli povredio, a i plus je ušao Lorenco Braun"

Mentolčina

Link to comment

Kako ne reče NČ-u da je užasna osoba onomad kad ga je ugostio na SK, nego mu čovek preuzeo emisiju i izblamirao ga. Slično bi bilo i kada bi ugostio Lorenca face to face.

Link to comment

Slikom smo u dvorani, na stadionu...ponovo smo slikom u dvorani, na stadionu, ledenoj ploci...dobrodosli slikom...

Nikome da se omakne lapsus pa da propusti da naglasi da smo SLIKOM na n, n+1...

Voleo bih da kazu da smo slikom i tonom, zbunjuju me zvuci koji dolaze iz televizora, ne znam gde smo tonom...

Sitnicarim, ali bas me nervira to sto kad jedan od komentatora prdne i nastavi da prdi jedno isto, svi pozure da se useru...uglavnom tonom, bez slike.

Onaj audio serator sa RTSa uveo pokusao do lopte, i uspeo do lopte i sad se to siri...

 

Mogo sam ovo i na jezicki hejt, al ajd neka stoji ovde dok ne otvorimo kakav mrzirteljski topik za komentatorske novogovore i baljezganja...

 

 

Link to comment

Tonom smo u studiju u Kosutnjaku ispred 14inca, a u poslednje vreme u nekom softveru koji pravi huk praznih tribina, i pokenjam se na ledja onom kome je to palo na pamet da napravi.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 10.4.2021. at 2:14, Nesh said:

Voleo bih da kazu da smo slikom i tonom, zbunjuju me zvuci koji dolaze iz televizora, ne znam gde smo tonom...

 

Nocas pocinje NBA utakmica i komentator kaze Dobrodosli...gde vec...slikom i zvukom! :D

Mora da je neko s foruma pa zeza Waldorfa i Stetlera neduzan kritizersko-sitnicarski svet. :mad:

Link to comment

Ko je ovaj smarač na SK5, trenutno prenosi RBS-Rapid?

Lik 20min ronda o statistici, zanimljivostima, istoriji, odradjuje rekapitulaciju tekućeg i prošlog kola, uopšte ne pominje šta se dešava na terenu. Kao da čita tekst u onom petominutnom delu zvanom SPORT u TV Dnevniku.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ova dvojica na Areni...pred kraj prvog poluvremena lik kaže možda izvede Rašforda na poluvremenu, sve je moguće :ajde:

Pa moguće je da i ti leba jedeš od komentarisanja fudbala.

  • Haha 1
Link to comment

Pre toga kadar na Solskjera, njegova klasična grimasa, samo oči rade. Lik kaže Solskjer traži u glavi šta da uradi na poluvremenu.

 

Postoji reč u srpskom za to, razmišlja,

 

Nepoznavanje gramatike se podrazumeva - statistiki.

 

Link to comment
Just now, radisa said:

Nepoznavanje fudbala je ipak najveći nedostatak ovog lika...

 

Ima ih dvojica :D

 

Sem ako ne slušaš beznadežnog Nemanju Matića na ptc

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...