Jump to content
IGNORED

Zastava - sadašnjost i budućnost


Scrawtey'z

Recommended Posts

u pravu si:MULTI-POSITION TRUNK FLOORThe NOTE’s load area is a lesson in design versatility. With the rear seats in place, there’s a minimum of 280 litres (VDA) luggage space. However, the load area has a false floor, which is covered by twin steel-framed boards – the Flexi-Board system – on all but the base model and capable of withstanding loads of up to 50 kg. Lifting either of the boards reveals a secret storage space beneath the boot floor ideal for stowing valuables out of sight.Lowering the luggage boards into the well increases the load volume to 380 litres. Should extra space be needed for larger items, the rear seat can slide forward – a simple, one-handed operation either in the load area or from inside the cabin and the boards can be removed altogether, raising total load space potential to 437 litres.

Link to comment

znaci prvo je nisan bio manji ali sa boljim i prostranijim interijerom, pa sa vecim gepekom. pa kad na kraju nije ni jedno ni drugo, sad je logican izbor jer je jeftiniji. al' naravno, nije ni jeftiniji, osim kad je u pitanju najslabiji motor i najskromnija oprema u pitanju.zajebani ste vi racionalni ljudi, umesto da kazes, 'vise mi se svidja nisan' i boze moj, tvoj ukus. ovako, po ko zna koji put...

Link to comment
znaci prvo je nisan bio manji ali sa boljim i prostranijim interijerom, pa sa vecim gepekom. pa kad na kraju nije ni jedno ni drugo, sad je logican izbor jer je jeftiniji.al' naravno, nije ni jeftiniji, osim kad je u pitanju najslabiji motor i najskromnija oprema u pitanju.zajebani ste vi racionalni ljudi, umesto da kazes, 'vise mi se svidja nisan' i boze moj, tvoj ukus. ovako, po ko zna koji put...
taman htedoh ovo da napisem.note je manji, trosi vise, jednako kosta, a motor koji se u njega stavlja je tehnoloski gledano praistorija u odnosu na twin air koji ide u 500L. pride je fica jedno 200 puta lepsi.no, u racionalno ne treba dirati. isto ko u religijsko opredeljenje.
Link to comment

ali pazi, nije samo to, cak i da je nesto jeftiniji (a nije) bilo bi to sasvim normalno. ovako, sasvim novi proizvod, koji je superiorniji u ama bas svakom pogledu u odnosu na nisan note, treba da se tuce za logicko mesto u glavama racionalnih.

Edited by Lancia
Link to comment

Pa i nije jeftiniji, samo po skoro 2k€ po pripadajućem paketu opreme... al' 'ajde, ako ti kažeš da je skuplji, mora da je tako. Jedino što sam se zajebao, iz nekog razloga bio sam ubeđen da ide 1.5dci u nj., sad vidim da uopšte nije u ponudi (kod nas).

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...