Jump to content
IGNORED

Zastava - sadašnjost i budućnost


Scrawtey'z

Recommended Posts

Tačno. Više detalja o tome imate u javno dostupnom ugovoru.
:lol:Mora da je na vratima pisalo čuveno "kakva meni plata, takva tebi vrata".
Link to comment
  • 2 weeks later...

ovi poceli da ga kupuju poprilicnoza neki dan cu sesti u jedan (kolegin)i izgleda da meni odgovara i zadnje sediste, a to je vec pojamod dole je radjen kvalitetnije i jace nego vecina modela na trzistuima stos jeftine varijante za zimskejedino su krovni nosaci bez jeftinije varijjanteinfo iz druge ruke od vlasnika strucnjakajedini je valjda zez fenserski detalji u kabini u boji kola za sadako bude jos dobro ili lose ce zalepime:500L

Edited by fragand
Link to comment

500Lsvidja mi seipak na komforu ga ne dobija u duzinu, nego u sirinuza mene komotno vozacko i suvozacko sediste i dosta lufta da ne udaram u plafonnazad isto za visinu, udaraju mi kolena u sediste ali stvarno ima lufta sa stranesedista nekako slabo izgledaju, za dugu voznju pitanje je....fensi detalji, u dve boje za podmladjivanje :)

Link to comment
  • 2 weeks later...
ne ide mi u glavu zasto je ovo vest. Fiat je privatna firma, neka to resi sam sa svojim radnicima.
zato što iza unapred izrežiranog "gneva" i "bunta" stoje policiji odranije poznate anarhoživotinje koje sada potpiruju nacionalnu mržnju.
Prema pisanju Novosti, ispitivanje je krenulo od "sumnjivih“, koji nemaju veze s fabrikom. Prvi je ispitan Slobodan Stamenčić, iz Anarhosindikalističke incijative i jedan od aktivista Grupe za podršku radnicima "Fijata“ koji je saopštio da oni stoje iza plakata.Novosti pišu da se u gradu priča da "Fijat“ nije tražio istragu, jer bi policija došla i do izjava koje ozbiljno terete šefove iz Italije koji ponižavaju, prete i nacionalno vređaju.Reči "Stoko srpska“ vrlo su česte, navodi list. Radnicima je kažu teško da gledaju i kad doučeni "Fijatov“ šef tera našeg inženjera da tri puta donese isti deo.U nedelju veče (nakon prvih saslušanja) gradom su prošetale grupe mladića sa majicama na kojima piše: "Ja nisam Italijan“.http://www.b92.net/b...5&nav_id=726379
Edited by Hella
Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...

prilicno dobro izgleda novi fiat 500x. iako je u drugoj klasi, mislim da ce dosta kupaca da otkine i nasem 500l. bedak. i da, jebala ih nemastovita raspodela imena modela.

article-fiat-500x-suv-compacto-paris-101

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...