Jump to content
IGNORED

Zastava - sadašnjost i budućnost


Scrawtey'z

Recommended Posts

Da, sad je nov ali kupac će i dalje davati stotku mesečno kada auto bude imao sedam godina a tad će biti daleko od novog. Koliko će tad vredeti, ne više od 3k evra? Toliko će dati na rate u poslednje dve godine.Uz ponudu polovnjaka nikada ne bih dao 10k za nov auto, jedino da ne znam šta ću sa parama. A kredit kao kredit ima dobre uslove, juče smo se zezali da uzmeš ovaj kredit, odmah prodaš auto i lovom pokriješ neki keš kredit sa 20 posto kamatom.

Link to comment

Jbg, sa aktuelnim stanjem na tržištu polovnjaka, gde za 6000-8000 može da se uzme neki zmaj od automobila, naravno da se ne isplati - uslovno rečeno - kupovina novog automobila. Sa druge strane, ne ume svako da se cima oko auta, niti je voljan da rizikuje to malo što uspe da zaradi. I konačno, nema keš toliki na gomili, čak i ako ima dovoljan priliv.

Link to comment
Sa druge strane, ne ume svako da se cima oko auta, niti je voljan da rizikuje to malo što uspe da zaradi.
To je bio jedini razlog što sam uzeo nov auto, i opet bih.
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

filipe, šta ti voziš?tj. šta ti je u toj klasi lep auto?edit:danas sam zagledao, po ko zna koji put, 500L na semaforu i auto je bombona

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Pa da, deluje kao idealan auto za one kojima ni Multipla nije bila dovoljno ružna.Inače, nisam fan nijedne kompanije, zabole me za sve, a vozim Golfa 5, pošto vidim da si me to pitao gore, pri čemu nisam nikakav VW ili Golf zaluđenik. Ali jbg neke automobile jednostavno ne bih vozio...Pri čemu ja nijednog trenutka ne sporim praktičnu vrednost tog ili bilo kog drugog automobila, da se razumemo.

Edited by Filipenko
Link to comment

Nisam ulazio unutra pa ne znam koliko je prostran za ljude, ali ovih par što sam video na parkinzima uglavnom dominiraju visinom u odnosu na ostala kola, osim džipova.

Link to comment
Vidim da sve više taksista u Italiji voze 500L
Ovde se Stilo prodaje kao polovan najvise kazu da su bivsi taksiji iz Italije. Novi Bravo i Grande Punto vizuelno sigurno deluju manje pogodne za taksi u odnosu na Fiat 500L. Vozi li iko Oktaviju tamo?
Link to comment
Pa da, deluje kao idealan auto za one kojima ni Multipla nije bila dovoljno ružna.Inače, nisam fan nijedne kompanije, zabole me za sve, a vozim Golfa 5, pošto vidim da si me to pitao gore, pri čemu nisam nikakav VW ili Golf zaluđenik. Ali jbg neke automobile jednostavno ne bih vozio...Pri čemu ja nijednog trenutka ne sporim praktičnu vrednost tog ili bilo kog drugog automobila, da se razumemo.
Nova Multipla deluje kao pravi mini van tako da primedba vise nije na mestu. Za staru koja je zaista ruzna mogu pozudano da kazem da se na zadnja tri sedista udobno sede tri odrasle osobe.
Link to comment
Ovde se Stilo prodaje kao polovan najvise kazu da su bivsi taksiji iz Italije. Novi Bravo i Grande Punto vizuelno sigurno deluju manje pogodne za taksi u odnosu na Fiat 500L. Vozi li iko Oktaviju tamo?
Malo je Stilo-a bilo ovde na taksiju. Punto i Bravo uopšte ne. Od Škoda se vozi dosta Superb i Fabia, Oktavije nisam mnogo vidjao. Vozi se i Yetti dosta. Gde ogromno taksista vozi Oktavije i Škode generalno je Madrid.
Link to comment
  • 4 weeks later...

radničke životinje ponovo sabotiraju spoljnotrgovinski deficit.

KG: Oštetili nove "fiće" u fabriciIzvor: RTS ponedeljak 27.05.2013. | 11:24 Beograd -- U "Fijatovoj" fabrici u Kragujevcu nepoznata osoba šrafcigerom ispisivala poruke nezadovoljstva po automobilima na proizvodnoj traci, piše sajt rts.rs.U porukama koje su izgrebane po limariji modela fiat 500L izražava se nezadovoljstvo prema rukovodiocima i visini zarada.U noći između petka i subote u trećoj smeni šrafcigerom je oštećeno nekoliko vozila na proizvodnoj traci, potvrdio je za RTS predsednik Samostalnog sindikata FAS-a Zoran Marković.Kako je Marković rekao za RTS, ne zna se koliki je broj oštećenih automobila, niti kolika je pričinjena materijalna šteta.U službi za odnose sa javnošću "Fijata" kažu da će saopštenje proslediti tokom dana.http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2013&mm=05&dd=27&nav_id=717456
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...