Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

On 12. 12. 2023. at 18:10, I*m with the pilots said:

CAPTAIN FAGGOTRON SAVES THE UNIVERSE

(teilweise englische OmU)

von Harvey Rabbit, Deutschland 2023, 72 Min.
Mit Bishop Black, Rodrigo Garcia Alves

 

captainfaggotron_presse_portal_th.jpg

 

Meni žao što ovo neće biti kod nas pa da me se svi koje znam konačno odreknu preko novina kad predložim da se gleda pa na kraju odem sama i bude fenomenalno al’ nemam načina da to ikada ikome dokažem. :happy:

 

Quote

Camp ist eine Waffe des freudigen Widerstands und ein Werkzeug zur Dekonstruktion der heteronormativen Ödnis!

Met Gala GIF by E!

Link to comment
  • 4 weeks later...

Mena samo zanima kakve veze, i da li ikakve, Mič Vajnhaus ima s ovim filmom.

Da li je predstavljen kao pogano koristoljubivo govno tj. tačno kao što i treba ili i dalje pokušava da se opere?

 

  • +1 2
Link to comment

Gledao sam ovo u novembru na indie festivalu u domu omladine, izgleda da su promenili izvorni (bolji) naziv "You Sing Loud, I Sing Louder".

 

Tanak scenario, ali super hemija izmedju Juana i cerke mu, koja je jako zanimljiva i harizmaticna pojava, cudi me da nije imala ozbiljnijih uloga do sad.

Link to comment


:rolf:
 

…featuring "an intimate, fantastical and narrative-driven reflection of journey to find love" and … "ode to  journey of self-healing and everlasting belief in fairytale endings."


:ziga:

 

JLo, delulu queen zauvek.

 

  • Haha 2
Link to comment
5 hours ago, Patty Lee said:


:rolf:
 

…featuring "an intimate, fantastical and narrative-driven reflection of journey to find love" and … "ode to  journey of self-healing and everlasting belief in fairytale endings."


:ziga:

 

JLo, delulu queen zauvek.

 

Mirise na dobar kemp :D 

 

3 hours ago, steins said:

 

 

:frust:

 

A koji je to legacy ostavila?

Vezano za to, nesto citao o Nirvani i vecina ljudi kazu da je sve do smrti Kurt Kobejn vazio za lika punog sebe zbog cijih sranja su svi trpeli. Nakon samoubistva instant pretvoren u legendu. Ne kazem da je bio los covek, samo da, nazalost, kad se desi tako nesto, bukvalno zbog toga ljudi postaju obozavani. Malo grozno kad se pogleda tako...

Link to comment
On 17. 1. 2024. at 21:56, jms_uk said:

 

 

On 17. 1. 2024. at 22:14, FPLS said:

Gledao sam ovo u novembru na indie festivalu u domu omladine, izgleda da su promenili izvorni (bolji) naziv "You Sing Loud, I Sing Louder".

 

Tanak scenario, ali super hemija izmedju Juana i cerke mu, koja je jako zanimljiva i harizmaticna pojava, cudi me da nije imala ozbiljnijih uloga do sad.

Pobednik indie festivala, a slažem se da film vredi pogledati, ali samo zbog specifičnog odnosa koji grade kroz film glavni glumci (otac i ćerka i u stvarnom životu).

Treba pregurati prvo polovinu filma, posle već lepo vozi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...