Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

6 minutes ago, Misko said:

 i ova Blonde pd pre godinu i nesto

Uuuuu, to je bilo teško đubre.

Ne, šteta što nemamo tehnologiju da ozivljavamo mrtve, striktno zbog podizanja tužbi.

Link to comment

Procitao sam nekad knjigu "Mrtvi se vracaju", nasa delatnost, mozda Sarajevo '72 nesto. Taj tesko djubre utisak.

 

Znam da nema veze sa temom (od prethodne strane - mozda ima ali male su sanse), al svejedno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

image.thumb.png.7bb57b48b79fd97dd3b92ed4ec6b444c.png

 

 

Quote

Mia Goth returns as Maxine F*cking Minx in Ti West's MAXXXINE alongside Elizabeth Debicki, Moses Sumney, Michelle Monaghan, Bobby Cannavale, Halsey, Lily Collins, Giancarlo Esposito and Kevin Bacon. Exploding into theaters July 4th weekend.

 

 

 

  • Wub 1
Link to comment
On 8. 4. 2024. at 15:26, Jeremija said:

Mia Goth

 

Drugar manijak za filmsku industriju ima teoriju zavere da je u pitanju transrodna osoba.I da to zna celi Holivud.. 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, bags said:

 

Drugar manijak za filmsku industriju ima teoriju zavere da je u pitanju transrodna osoba.I da to zna celi Holivud.. 

 

I da su za njenu trudnoću bili angažovani najbolji stručnjaci za praktične specijalne efekte i masku?

  • Haha 2
Link to comment

Pre neki dan su izbacili novi poster za Furiozu:

IMG-1725.webp
 

I don’t like it.

Zašto izgleda ovako cartoonasto? Zašto Kris Hemsvort izgleda kao Tor?

Nervira me što realno mogu bilo šta da izbace, svakako idem da gledam + molim boga da ne bude užasno.

Edited by Patty Lee
  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
12 minutes ago, Patty Lee said:

Pre neki dan su izbacili novi poster za Furiozu:

IMG-1725.webp
 

I don’t like it.

Zašto izgleda ovao cartoonasto? Zašto Kris Hemsvort izgleda kao Tor?

Nervira me što realno mogu bilo šta da izbace, svakako idem da gledam + molim boga da ne bude užasno.

image.png.8913bff43e7813de9b0b9f1ea3c34d11.png

 

Ne svidja mi se casting, ova glavna je iz Daminog gambita?¿ Gledacu narafski.

Edited by Lancia
  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

image.png.8913bff43e7813de9b0b9f1ea3c34d11.png

 

Ne svidja mi se casting, ova glavna je iz Daminog gambita?¿ Gledacu narafski.

Jes, ta. Ni meni se ne sviđa kasting. Trejleri isto ne obećavaju, CGI extravaganza… ali računam (nadam se!) možda bude prijatno iznenađenje. 

  • +1 1
Link to comment

Sharlize Theron i Tom Hardy su mnogo prikladniji par za ljude koji su opstali u tom zajebanom svetu. Umesto njih imamo ovu Buljavu koju bi vetar oduvao i baby face Tora koji mrava ne bi zgazio.

 

Edit: podseca me kako smo nakon 5. elementa dobili Valeriana, isto ogromna razlika u kvalitetu kastinga i njihovoj uverljivosti.

Edited by Shan Jan
  • Haha 1
Link to comment

Delim sumnju za casting, ali sve izgleda odlično...

 

Jedino je krindž ova simfonijska epic obrada Man Who Sold The Worlda u traileru#2  :fantom:

 

Gledaće se svakako...

Link to comment
10 minutes ago, warp said:

Delim sumnju za casting, ali sve izgleda odlično...

 

Jedino je krindž ova simfonijska epic obrada Man Who Sold The Worlda u traileru#2  :fantom:

 

Gledaće se svakako...

 

a to je već postao standard, poodavno: EPIC SYMPHONIC verzija neke poznate pesme :yawn2:

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, copkillah said:

 

a to je već postao standard, poodavno: EPIC SYMPHONIC verzija neke poznate pesme :yawn2:

Videla sam da ima klađenje, da li će u novom Džokeru, pošto su najavili tipa 15 pevačkih numera/obrada, jedna od njih biti Creep pošto, mislim… come on. :laugh:

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...