Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Na festivalu u Veneciji su ovih dana premijere imali novi filmovi Romana Polanskog i Vudi Alena.
 

Polanski je snimio The Palace, nešto što mi po sinopsisu deluje kao mishmash Grand Budapest Hotel/The Labours of Hercules, grupa raznolikih živopisnih likova odseda u fensi hotelu na planini pa se nešto desi i…

Ne mogu da nađem trejler na engleskom (a sinhronizaciju treba zakonom zabraniti):

 

Ocene na RT su nula, NULA PROCENATA! :ajde: 

 

Juče je i novi film Vudija Alena Coup de Chance imao premijeru, ocene na RT —> 85%!!! Ovo mu je navodno allegedly najbolji film u poslednjih, pa, mnogo godina.


Ne volim nešto Alenove filmove ali sad me ovo zanima, da l je noguće da je ovo toliko dobro? Poslednje njegovo što sam gledala je You’ll Meet a Tall Dark Stranger i to bilo veoma ‘nako. Polanskog s druge strane volim. Da l je moguće da je Polanski snimio toliki užas, toliki negledljivi shit u rangu Jaws: The Revenge i Return to the Blue Lagoon :lolol:

Edited by Patty Lee
Link to comment
On 30. 8. 2023. at 23:02, bags said:

Ja izbegavam sve sa Driverom...

Onda ti preostaje samo kinoteka.

 

 

Edit.

Nije taj Diver uopšte loš, naprotiv. Kada se samo setim kako je njegova pojava izazvala salvu smeha u publici, kada se u Star Wars pojavila njegova faca kao ultimativnog zlikovca koji treba da nasledi Darta Vejdera. Obzirom na upečatljiv fizički izgled zapravo poseduje odličnu moć transformacije. Ovaj Ferari trejler je primer za to, jednako kao i uloga u Haouse of Gucci.

Edited by Ras
Link to comment
37 minutes ago, Patty Lee said:

Na festivalu u Veneciji su ovih dana premijere imali novi filmovi Romana Polanskog i Vudi Alena.
 

Polanski je snimio The Palace, nešto što mi po sinopsisu deluje kao mishmash Grand Budapest Hotel/The Labours of Hercules, grupa raznolikih živopisnih likova odseda u fensi hotelu na planini pa se nešto desi i…

Ocene na RT su nula, NULA PROCENATA! :ajde: 

 

Juče je i novi film Vudija Alena Coup de Chance imao premijeru, ocene na RT —> 85%!!! Ovo mu je navodno allegedly najbolji film u poslednjih, pa, mnogo godina.


Ne volim nešto Alenove filmove ali sad me ovo zanima, da l je noguće da je ovo toliko dobro? Poslednje njegovo što sam gledala je You’ll Meet a Tall Dark Stranger i to bilo veoma ‘nako. Polanskog s druge strane volim. Da l je moguće da je Polanski snimio toliki užas, toliki negledljivi shit u rangu Jaws: The Revenge i Return to the Blue Lagoon :lolol:

 

Delim iste stavove o Romanu i Vudiju, ali sasvim je moguce da je prvi bas onako fulao (da stvar bude jos zanimljivija scenario je pisao sa Skolimovskim, ali eto ni to izgleda nije garancija kvaliteta pa cu verovatno preskociti), dok je drugi ocigledno imao stroke of luck (a, kako sam ovo vesto smislio). Uglavnom, cim nema njega da glumi, tu su meni neki sasvim nepoznati francuski glumci, dovoljno da ipak overim kad se pojavi..

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Patty Lee said:

Ocene na RT su nula, NULA PROCENATA!

Ne uključuje glasove publike za sada - mada sumnjam da će se to popraviti... izgleda po svemu da je njesra i to ne zbog antipatija prema reditelju kako sam prvobitno pomislio. Lično bih bio veoma iznenađen da mi se i Woody dopadne, ali videćemo.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, copkillah said:

to sam i ja mislio, da je iritantan, a onda sam odgledao BlacKkKlansman i promenio mišljenje.

 

 

 

 

 

Čovek glumi širok spektar uloga i ne ide mu loše. Osim ovoga, odličan je i kod Gilijama

  • +1 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...