Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

30 minutes ago, goofs said:

Original je imao jbčki saundtrek, po trejleru mi ne deluje da će to ispoštovati

po trejleru deluje da nece ispostovati nista..original je imao i atmosferu, imedju ostalog..

Link to comment

Jedan od najboljih filmskih OST i filmova sa neogothic atmosferom, to je za mene činilo esenciju Vrane.

A pripomogla je tragična sudbina Brendon Lija

 

 

esid: plus je i par antagonista iz originala bio vrlo upečatljiv

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Shan Jan said:

Ne kapiram da pravis rimejk tako kultnog filma, svi ce ga uporedjivati a mala je sansa da ispuni ocekivanja.

sad sve recikliraju, rimejkuju..a Vrana se odavno planira..osim ako nekim cudom  cujem nista sem grdnih pohvala, ali ne od ovih jutjubera koje placaju da hvale, kao npr. oni sto svrsavaju u gace pred kamerama cim vide 2 sekundi SW trejlera, vec od iskrneih fanova,ne vidim sebe ni da probam da gledam ovo

Edited by Misko
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ne znam kako ali suzdržala sam se da ne zavrljačim telefon u šerpu sa ključalom vodom.

 


Pa ne, ispišajte se ženi po grobu, šta fali.

IMG-1683.gif

Link to comment
3 minutes ago, Patty Lee said:

Ne znam kako ali suzdržala sam se da ne zavrljačim telefon u šerpu sa ključalom vodom.

 


Pa ne, ispišajte se ženi po grobu, šta fali.

IMG-1683.gif

ne cudi me, prave bipicove o svima, i vecina tih filmova su teski sitovi(bolji oni TV filmovi istog zanra sto isli na Hallmark pre, mini serija o Merlinki, bazirana na ostom materijali na kome je i ova Blonde pd pre godinu i nesto, Dzjems din sa Frankom..nisu savrseni, mislim, TV filmovi, ali, bolje od ovoh sranja sada)...sto bi Ejmi postedeli..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...