Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

:lolol:

 

 

rasprava o filmu koji niko nije pogledao

pa topčina

 

Zeznula je čak i diskusiju oko Interstellar-a, tad je makar neko pogledao a svi koji nisu su bili ubedljivi sa tim zbog čega je film loš ;D

Link to comment
8 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Zeznula je čak i diskusiju oko Interstellar-a, tad je makar neko pogledao a svi koji nisu su bili ubedljivi sa tim zbog čega je film loš ;D

Reci da nisu bili u pravu?

Link to comment


Tehnički, ovo ne dolazi jer je već došlo pre par dana. Ali ne pamtim kad mi se više gledao film samo na osnovu casta, generalnog sinopsisa i rediteljke a da je trejler baš ovoliko jedno veliko ništa. Meh.

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Joooooj, ufff... Jedina nada mi je reditelj. Ova sahistkinja koja nema snage da podigne kasicicu i ceo zivot glumi sitnom mimikom na licu je kao zajebana Furiosa plus Tor koji treba da bude neki brutalni lik dok ti je prva pomisao na njega kako mazi neko stene... Plus deluje da je mnogo ispeglanije i manje brutalno nego Furry Road i da ima dosa CGI... Tesko tesko da ce uspeti. 

  • +1 1
Link to comment

Srepnja mi je dublja od nade. 

Mislim, gledaću, iako Anju Tejlor Džoj i na fotografiji izbegavam da pogledam, ali gledaću.

Jbg, ne obećava ali dobro, to je samo trejler (tešim se). 

  • +1 1
Link to comment
On 24. 11. 2023. at 23:17, Patty Lee said:


Tehnički, ovo ne dolazi jer je već došlo pre par dana. Ali ne pamtim kad mi se više gledao film samo na osnovu casta, generalnog sinopsisa i rediteljke a da je trejler baš ovoliko jedno veliko ništa. Meh.

 Uffff...

Ovo porede sa Promising Young Women i Midsommer, oba su mi dosta visoko na shit listi (u smislu precenjenosti)

 

..mislim da ću preskočiti

Link to comment
1 hour ago, warp said:

 Ovo porede sa Promising Young Women i Midsommer

Meni se u principu sviđaju oba filma, Midsommar jeste malo precenjen i ne bih ga gledala opet, a PYW mi je bio zabavan pa sam gledala nekoliko puta, ali imam neki nezdrav broj primedbi na taj film koje su sa svakim gledanjem samo rasle, u suštini je zabrinjavajuće glup. Vizuelno su oba super, nadam se da je sličnost u tome?! Meni se gleda Saltburn jer ima ima sve glumce koje volim + deluje da je neko ludaštvo u pitanju.  

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Patty Lee said:

Meni se u principu sviđaju oba filma, Midsommar jeste malo precenjen i ne bih ga gledala opet, a PYW mi je bio zabavan pa sam gledala nekoliko puta, ali imam neki nezdrav broj primedbi na taj film koje su sa svakim gledanjem samo rasle, u suštini je zabrinjavajuće glup. Vizuelno su oba super, nadam se da je sličnost u tome?! Meni se gleda Saltburn jer ima ima sve glumce koje volim + deluje da je neko ludaštvo u pitanju.  

 Vizuelno su oba nadprosečni, nema sumnje a i lepo si primetila šta mi smeta kod oba filma, karakteri se ponašaju neopisivo glupo :lolol: 

 

Edip: Prepričaj utiske kad budeš gledala, mene zanima kako je odglumio ovaj klinac iz Euphorie, čini se da ima potencijala da bude neam pojma možda i novi Kristijan Bejl.(malo me na njega podseća)

Edited by warp
Link to comment
27 minutes ago, warp said:

mene zanima kako je odglumio ovaj klinac iz Euphorie, čini se da ima potencijala da bude neam pojma možda i novi Kristijan Bejl.(malo me na njega podseća)

I mene to zanima! Dobar je kao psiho jock u Euforiji ali baš sam se pitala da l će uspeti da nekako kapitalizuje sav hajp oko te serije i svog lika ili će ostati nekakav c-list eye candy, jer je nažalost krenulo u tom pravcu, počeo je da se razvlači po tabloidima zbog (preočiglednih) PR vezica... ali ok, razumem da je teško probiti se ako nemaš leđa ili nekoga da te pogura i da moraš sam da skeneš pažnju na sebe na sve načine; i onda se ove godine niotkuda pojavljuje u Prisili Sofije Kopole :s_w:

Edited by Patty Lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...