Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

konačno glasovi razuma.zorglube, ne radi se čak ni o subjektivnoj proceni ukusa.radi se o jednom od direktora Podravke koja proizvodi i Linoladu i mom tet - a - tet razgovoru sa njim. Linolada je do poslednjeg molekula identična Kinderladi. amin.
i ferrero ih ne tuzi?
Link to comment
to nikad nisam videla. kako je izgledala ta tegla?
Ja sam jednom uspješno dokusurio 5 l teglu. ^_^ Mislim da joj je ttl bio oko 14 dana.Dobro možda je bila i 3l, ali bila je velka! <_< Edited by Roger Sanchez
Link to comment
konačno glasovi razuma.zorglube, ne radi se čak ni o subjektivnoj proceni ukusa.radi se o jednom od direktora Podravke koja proizvodi i Linoladu i mom tet - a - tet razgovoru sa njim. Linolada je do poslednjeg molekula identična Kinderladi. amin.
Ne verujem, belo da, ali braon deo definitivno nije isti, kako po ukusu, tako i po gustini (tj. oseti se da je ređi od belog). Zato i kupujem samo belo s vremena na vreme.

BTW, direktore Podravke grupno hapse i odvode u zatvor. A sa nekima sam i išao u školu, što znači da im ne treba uvek verovati :lol:

Link to comment
Ne verujem, belo da, ali braon deo definitivno nije isti, kako po ukusu, tako i po gustini (tj. oseti se da je ređi od belog). Zato i kupujem samo belo s vremena na vreme.
Igzekli. Plus bih rekla da je braon brasnavo, poput Cipiripija. Apsolutno je nemoguce da je receptura identicna. Prevelik broj ljudi tvrdi da Lino Lada nije isto sto i Kinder Lada, i pri tome se ogromna vecina njih slaze da je belo vrlo slicno dok je braon potpuno drugacije. Tesko da su se bas svima njima receptori za ukus razvili od detinjstva na identican nacin.
Link to comment
Ne verujem, belo da, ali braon deo definitivno nije isti, kako po ukusu, tako i po gustini (tj. oseti se da je ređi od belog). Zato i kupujem samo belo s vremena na vreme.

BTW, direktore Podravke grupno hapse i odvode u zatvor. A sa nekima sam i išao u školu, što znači da im ne treba uvek verovati :lol:

jbg, i ti si podlego burnout-u...kapitalizam je cudo...
Link to comment

didesh u pershun. mada, moram da se slozim sa drugovima i drugaricama, belo jeste bolje. ali tako je i kod evrokrema. i svuda.

Link to comment

tu sam se i zajebo kad sam se zenio...uvek se prvo pita sta vise volis kod jurokrema? Ako je isto, razvod je u najavi!edit@ pa kad deca pitaju kad poodrastu...a ja duboko udahnem i kazem mudro...eeeee, deco...belo nas je sastavilo, belo nas je rastavilo...i povucem dim...

Edited by Pera Zeka
Link to comment
Ne verujem, belo da, ali braon deo definitivno nije isti, kako po ukusu, tako i po gustini (tj. oseti se da je ređi od belog). Zato i kupujem samo belo s vremena na vreme.

BTW, direktore Podravke grupno hapse i odvode u zatvor. A sa nekima sam i išao u školu, što znači da im ne treba uvek verovati :lol:

pa da, neko ko je imao ociglednu nameru da ukrade i iskopira nesto, sad ce da ide okolo i da prica kako je eto belo pogodio, al braon i ne bas. how yes no. nego prica kako je preslikano 1:1, a mase se pale
Link to comment

1:1 preslikavaju samo u Japanu, a onda ga poboljšaju još 200%. I u svaku teglicu je ugrađen gps i ruter.Ovi su morali da promene formulu, ako su hteli da nastave da proizvode taj namaz. Problem je samo što to nisu uradi tehnolozi planski, nego je Ivek, onak nažveglan, zamahnul lopatom preveć, pa je ispalo tak kak je ispalo. Ovi probali i rekli "prodali bumo tak kak je ispalo". Eto i insajder info. Izvini Brankice, već sam zaposlen.

Link to comment
odgovor podravkinog pr-a
Dijana Jendrašinkin, direktorka odnosa s javnošću u Podravki, objasnila je da je „lino lada“ za naše tržište promenjena jer se prava Srbima nije sviđala. „Podravka je do 2009. na tržištu Srbije nudila kremni namaz jednake recepture kao za tržište Hrvatske. Nažalost, takav proizvod većina potrošača u Srbiji nije prepoznala, već su ga smatrali previše različitim u odnosu na njihova očekivanja ukusa, teksture i ukupnog kvaliteta proizvoda", kaže Jendrašinkin. "To smo primetili 2007, budući da smo ostvarivali vrlo nisku prodaju, a velike količine proizvoda koje smo isporučili vraćale su nam se nakon isteka roka trajanja. Od 2007. do 2009. počeli smo da tražimo uspešnije rešenje i novu recepturu proizvoda predstavili smo na tržištu 2009. godine", kaže Jendrašinkin.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...