Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

Najverovatnije vec bilo. Kinder Lada ali u velikim teglama (neki kazu od 2.5 litre ja sam zaokruzio na 3kg). Mada bih se zadovoljio i sa ovom malom. 27517_133670286656562_4334_n.jpg
To sad Podravka fabbuje pod imenom Linolada, manje više su besramno od Ferrera ukrali recept koji su do tada imali licenciran.
Link to comment
Nema šanse da niko nije iskomentarisao, ali mrzi da tražim, ovako ošamućen - Pik Čačak je verovatno nešto najgore što se u svetu prodavalo pod imenom "ČIPS", hvala Marbo-u i onim bivšim hokejašima što su ga osnovali.
ne zajebaji.samo je jedan, Pik Čačkov ČIPS :wub: , ostalo su presoljeni, masni listići nečega. ja ga prežalit neću, kao ni njihov Gricko, ono od čega ti ostanu crveni prsti.Chipsy i inačice ne konzumiram.
Link to comment
To sad Podravka fabbuje pod imenom Linolada, manje više su besramno od Ferrera ukrali recept koji su do tada imali licenciran.
Ma nije. Mislim, ok, podseća malo onaj beli deo, ali crni je duplo gori. Jedem linoladu samo zato što je prosto najbliža stvar. Kinder lada živi malo samo još u onom filu u Kinder Bueno i to je sve što je ostalo :(
Link to comment

ko se gnusa zlatnih kapi, to je bio deciji zakon za sokice!i cackov cips, tj samo cips, posto je tad bio jedini. al je bio mastan, tanki listici su se providili od uljai gricko :wub:

Edited by Isis
Link to comment
Ma nije. Mislim, ok, podseća malo onaj beli deo, ali crni je duplo gori. Jedem linoladu samo zato što je prosto najbliža stvar. Kinder lada živi malo samo još u onom filu u Kinder Bueno i to je sve što je ostalo :(
I u onom kinder jajetu što se otvara uzduž na pola, pa je u jednoj polovini nepotrebni plastični zagađivač prirode u vidu igračke, a u drugoj jedna kašičica kinder ambrozije sa dve smetajuće kuglice nečeg što podseća na nudistički đoto (tj. bez preliva).Linoladin beli krem jeste blizak kinderladinom, ali braon deo je promašen skroz. Nisu uspeli da beli i braon deo naprave iste gustine odnosno konzistencije <_<
Link to comment
i cackov cips, tj samo cips, posto je tad bio jedini. al je bio mastan, tanki listici su se providili od ulja
nije bio jedini, bio je i Čipi čips
Link to comment
ko se gnusa zlatnih kapi, to je bio deciji zakon za sokice!i cackov cips, tj samo cips, posto je tad bio jedini. al je bio mastan, tanki listici su se providili od uljai gricko :wub:
+1 za čačkov čips. I super je bilo nadrobiti ga u onu plastičnu čašu PKB kiselog mleka i onda ga klopati kašikom.
Link to comment

Jebo vas cackov cips. Kupovao sam ga jedino zato sto nije bilo alternative. Plus je cesto bio bajat, pa sam ga onako polupojedenog nosio u Goricu i trazio pare nazad. Gricko je potpuno drugi nivo.

Link to comment

ribice, slani masni krekerčići u rezedo beloj kesici.i medvedići tih dimenzija od keksa a unutra čokolada. šta je to bilo?

Link to comment
i medvedići tih dimenzija od keksa a unutra čokolada. šta je to bilo?
3424726lp7.jpg3424824py3.jpg Edited by Arbeitmann
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...