Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

najbolja cokolada bila je kras sa ljesnicima od 300 ga od tih u pojedinacnom pakovanju favorit mi je bila kavalir, ako se dobro sjecamnedavno sam jela bajaderu i imala je neku vocnu primjesu. moracu da ponovim test, mozda je samo ta jedna serija bila falicna.

Edited by morgana
Link to comment

Sad se setih onog jogurta u piramidalnoj tetrapak ambalazi.Zelene boje, radili ga Slovenci pa je i mom kraju bio poznat po nazivu "slovenacki".Naravno bio je skuplji od ostalih, ali ubedljivo najbolji.

Link to comment

sjecam se da sam se i njome prihranjivalae, bio je i neki smoki s ukusom jagode, i pjenaste bananice s ukusom banana, to kad me mama natjera da pojedem nesto zdravo

Link to comment
ma najbolje su bile neke koje mi je ujak donosio, obicne pionir subotica, samo giga-size, pola kile najmanje. to nije ni bilo da se kupi, samo su delili poslovnim partnerima. nisu bile na kocke, nego onako stangle, zaobljene... ufff :piggy:
ej, sećam se te velike čokolade. jednom je takvu otac doneo sa nekog službenog puta.samo sam se sad razočarala da je bila samo pola kg :( .ja bila mala pa mi se činila ogromna, sad da me neko pitao rekla bih 2 kg najmanje :D
nedavno sam jela bajaderu i imala je neku vocnu primjesu. moracu da ponovim test, mozda je samo ta jedna serija bila falicna.
ne verujem da se samo o jednoj seriji radi. grozna je današnja bajadera ... a kakva je samo nekad bila
A tuti-fruti krash? Ta je bilo k'o zemlja.
ta čokolada je bila fetiš, takoreći :wub:
Link to comment
Da li sed neko seca neke cokolade koja je "mogla da se lomi preko kolena"? Mislim, tako je reklama isla.
Seca li se ko cokolade koja je bila zamotana u karton, a unutra razlomljena na male komade koji su svi bili posebno zapakovani u srebrni celofan i papirni omot?Nema sanse da se setim imena.Od cokolada mi je u posebnom secanju ostao galeb, veoma jednostavna glat `cokolada` bez icega; nista specijalno, ali standard opcija.Nasao sam ovaj omot sweets10.jpg , ali je meni u secanju omot svetlo plave boje sa samo jednom pticom.
Link to comment
Seca li se ko cokolade koja je bila zamotana u karton, a unutra razlomljena na male komade koji su svi bili posebno zapakovani u srebrni celofan i papirni omot?Nema sanse da se setim imena.
Kras mini je bila takva, a bila je i Najlepse zelje u takvom pakovanju.nego: TutiFruti1.13811.JPG
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...