Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

bilo je o kokoshima na temi o domacim bendovima, javio se neki koji je valjda clan.

  • Replies 7.9k
  • Views 662.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

falim ja.mislim da se sa nekima i poznajem.

Nema zezanja, EXIT organizuje zurke za izvlacenje ljudi na glasanje u nedelju.
Ako me Mitar Nereda ne ubedi da je Tadic super, niko nece...

glede druzenja..khm, a ja, a ja?

Ko je srusio ogradu na severnom delu Petrovaradinske Tvrdjave? Zidana orada je deo zida tvrdjave, nije li to zasticeno???

Ko je srusio ogradu na severnom delu Petrovaradinske Tvrdjave? Zidana orada je deo zida tvrdjave, nije li to zasticeno???
Dobro jutro... Baš si u toku :) U javnosti je bilo komentara da iza svega stoji vlasnik hotela Leopold, Ratko Butorović. Naravno, ovaj kontroverzni biznismen™ negirao je te optužbe, a uhapšeni bagerista nije propevao. Pod istragom su i direktor novosadskog Zavoda za zaštitu spomenika Đorđe Srbulović i njegov pomoćnik Miodrag Mišljenović.prilog 1prilog 2

Edited by Quizmaster

U vezi forumskog okupljanja, evo jedne prijatne vesti... :) Od jedne turističke agencije dobio sam poklon, jednodnevni izlet u Bizovačkim toplicama u Hrvatskoj. Nagradu treba da potvrdim tako što ću doći na svečanu dodelu nagrada u novosadskom restoranu "Dunavska oaza" (Dunavska 25). Organizator časti mene i još pet osoba besplatnom večerom. Tom prilikom, domaćin će održati promociju nekih ekskluzivnih proizvoda i uručiti mi izletničku kartu.Večera je zakazana za petak, 8. februara u 18 časova, pa mi je palo na pamet da pozovem pet forumaša. Moj poziv već je prihvatila LaRicca, te je ostalo prazno još četiri mesta, od kojih jedno nudim KristiniS, a tri preostala forumašima koji mi se najbrže jave na pm :wink: Naravno, po okončanju večere pretpostavljam da idemo skupa u neki lokal cool.gif

Edited by Quizmaster

Dobro jutro... Baš si u toku :)
Jbg, zimi ne idem na tvrdjavu :)
U vezi forumskog okupljanja, evo jedne prijatne vesti... :) Od jedne turističke agencije dobio sam poklon, jednodnevni izlet u Bizovačkim toplicama u Hrvatskoj. Nagradu treba da potvrdim tako što ću doći na svečanu dodelu nagrada u novosadskom restoranu "Dunavska oaza" (Dunavska 25). Organizator časti mene i još pet osoba besplatnom večerom. Tom prilikom, domaćin će održati promociju nekih ekskluzivnih proizvoda i uručiti mi izletničku kartu.Večera je zakazana za petak, 8. februara u 18 časova, pa mi je palo na pamet da pozovem pet forumaša. Moj poziv već je prihvatila LaRicca, te je ostalo prazno još četiri mesta, od kojih jedno nudim KristiniS, a tri preostala forumašima koji mi se najbrže jave na pm :wink: Naravno, po okončanju večere pretpostavljam da idemo skupa u neki lokal cool.gif
Hehe! Ljudino! Nazalost, ja imam nekih obaveza... ako si uopste na mene i pomislio...
  • Author
Hehe! Ljudino! Nazalost, ja imam nekih obaveza... ako si uopste na mene i pomislio...
Jeste Ljudina!Nazalost, mene oko tog 8.- 12.- og takodje cekaju veoma bitne obaveze (o cemu cemo kad se sretnemo) pa bi bilo dobro u to vreme ili nakon 12.- og da se organizujemo za vidjanje negde u gradu.
Hehe! Ljudino! Nazalost, ja imam nekih obaveza... ako si uopste na mene i pomislio...
Naravno da sam pomislio, samo nisam mogao da se odlučim koga sve da pozovem, osim LaRicce koja mi je koleginica sa enigmatskih takmičenja... A Kristina je Kristina :)

GaragePunkRockAndFuckingRoll @ Ck13BASEMENTBLUESPLAKATCK13web.jpg

Lipo Madzar*, lipo.. Hebote, u petak je vec osmi februar?!*Jovo Bakic

Jbg, zimi ne idem na tvrdjavu :)
A ne paziš ni na času ? :wink:

bio sam prosli put na Hosenfeferima i Borisu. ko vole sonicse, mummies, mc5 i slicno bi morao da overi ovo

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.