Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Ko je srusio ogradu na severnom delu Petrovaradinske Tvrdjave? Zidana orada je deo zida tvrdjave, nije li to zasticeno???
Dobro jutro... Baš si u toku :) U javnosti je bilo komentara da iza svega stoji vlasnik hotela Leopold, Ratko Butorović. Naravno, ovaj kontroverzni biznismen™ negirao je te optužbe, a uhapšeni bagerista nije propevao. Pod istragom su i direktor novosadskog Zavoda za zaštitu spomenika Đorđe Srbulović i njegov pomoćnik Miodrag Mišljenović.prilog 1prilog 2 Edited by Quizmaster
Link to comment

U vezi forumskog okupljanja, evo jedne prijatne vesti... :) Od jedne turističke agencije dobio sam poklon, jednodnevni izlet u Bizovačkim toplicama u Hrvatskoj. Nagradu treba da potvrdim tako što ću doći na svečanu dodelu nagrada u novosadskom restoranu "Dunavska oaza" (Dunavska 25). Organizator časti mene i još pet osoba besplatnom večerom. Tom prilikom, domaćin će održati promociju nekih ekskluzivnih proizvoda i uručiti mi izletničku kartu.Večera je zakazana za petak, 8. februara u 18 časova, pa mi je palo na pamet da pozovem pet forumaša. Moj poziv već je prihvatila LaRicca, te je ostalo prazno još četiri mesta, od kojih jedno nudim KristiniS, a tri preostala forumašima koji mi se najbrže jave na pm :wink: Naravno, po okončanju večere pretpostavljam da idemo skupa u neki lokal cool.gif

Edited by Quizmaster
Link to comment
U vezi forumskog okupljanja, evo jedne prijatne vesti... :) Od jedne turističke agencije dobio sam poklon, jednodnevni izlet u Bizovačkim toplicama u Hrvatskoj. Nagradu treba da potvrdim tako što ću doći na svečanu dodelu nagrada u novosadskom restoranu "Dunavska oaza" (Dunavska 25). Organizator časti mene i još pet osoba besplatnom večerom. Tom prilikom, domaćin će održati promociju nekih ekskluzivnih proizvoda i uručiti mi izletničku kartu.Večera je zakazana za petak, 8. februara u 18 časova, pa mi je palo na pamet da pozovem pet forumaša. Moj poziv već je prihvatila LaRicca, te je ostalo prazno još četiri mesta, od kojih jedno nudim KristiniS, a tri preostala forumašima koji mi se najbrže jave na pm :wink: Naravno, po okončanju večere pretpostavljam da idemo skupa u neki lokal cool.gif
Hehe! Ljudino! Nazalost, ja imam nekih obaveza... ako si uopste na mene i pomislio...
Link to comment
Hehe! Ljudino! Nazalost, ja imam nekih obaveza... ako si uopste na mene i pomislio...
Jeste Ljudina!Nazalost, mene oko tog 8.- 12.- og takodje cekaju veoma bitne obaveze (o cemu cemo kad se sretnemo) pa bi bilo dobro u to vreme ili nakon 12.- og da se organizujemo za vidjanje negde u gradu.
Link to comment
Hehe! Ljudino! Nazalost, ja imam nekih obaveza... ako si uopste na mene i pomislio...
Naravno da sam pomislio, samo nisam mogao da se odlučim koga sve da pozovem, osim LaRicce koja mi je koleginica sa enigmatskih takmičenja... A Kristina je Kristina :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...