Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

da ne bude da svojim saljivim doskocicama trolujem, preporucujem doghouse. jos jedna zomi komedija, ne na nivou shauna, ali prilicno zabavna. i mizogina :)
odgledah ovo sinoć. slabije od Shauna, ali nije loše za ubijanje vremena.aj što je mizogino, ali, istini za volju, nisu se ubili ni od ode muškom rodu- svi su bre totalni krelci. :D
Link to comment
pogledah PREDIVAN svecki horor Let the Right One In.. izmomenta je uso medz moje omiljete vanpirsko-romanticne horore EVERltroi.jpg:heart:
Zapravo je reč o ljubavnom filmu.A najžešći švedski horor je ovo.
Sjajan film, video sam ga proletos. Let the Right One In je mnogo vise nego horror film. Mene je licno dirnuo cisto zbog toga sto me je podsetio na jedan deo mog detinjstva, ona opsta atmosfera - rane 80s, stambeni blokovi, odeca, muzika (film je nazvan po istoimenoj pesmi Morissey-a).
odgledah ovo sinoć. slabije od Shauna, ali nije loše za ubijanje vremena.aj što je mizogino, ali, istini za volju, nisu se ubili ni od ode muškom rodu- svi su bre totalni krelci. :D
Jedan od mojih najboljih prijatelja i najveci filmofil koga poznajem je jednom izjavio da svaki dobar film mora da sadrzi 3 stvari - jurnjavu kolima, zombije, i da bar 1 od glavnih likova bude gun-toting Juznjak/Redneck. Zombieland ima sva 3! I jos fantastican cameo by Bill Murray - as himself :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...