Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

pa ultimativni je Shockwaves
e za ovo cu te banujem na mesec dana, cim mi dodjes na dohvat. dakle, skinuo ga i odgledao, djubre kakvog se ni no budget italijani ne bi postideli. smaranje sa nekim kvazihydrozombijima koji u toku filma izrone nekoliko puta da dave ljude. jedan od retkih filmova te tematike koje sam sa mnogo muke pogledao do kraja. spreman sam da oprostim losu glumu, nelogicnosti tipa ronjenja u plicaku i voznje camca kome fali dno, nedostatak golih sisa, etc, ali ovo sranje jednostavno nema sta da ponudi.
Link to comment
onaj paranormal activity je takvo njesra naspram onoga sto su mi napricali.ja sam ocekivala da cu od straha pozeleti da prespavam u gradskom prevozu.
ti nisi gledala Midnight Meat Train jel da? ^_^
Link to comment

ni end of the line -_- paranormal je sasvim dobar film, ima jezivih momenata, a treba uzeti u obzir da je ceo snimljen na gajbi i sa 3 glumca. valja ga odgledati ili u bioskopu ili sam, drustvo (pa jos brbljivo) potpuno poremeti atmosferu. i nije za one kojima se blair witch nije dopao.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

I meni se [REC 2] svideo mnogo vise nego sto sam ocekivao. Malo su to negativno predubedjenje podgrejali horror "znalci" sa nekih foruma koji su do najsitnijih crevca isli u analizu filma i pronalazili toboze neke mane. Film je sasvim OK i na skali od 1-5 zasluzije po meni jaku 4. Kad sam vec poceo da pisem, da iskoristim priliku da preporucim i vise nego odlican "The House Of The Devil" i da pitam da li je neko gledao The Descent 2?

Edited by Pedja V
Link to comment

Rec2 je dobar, samo su ga stvarno preterali sa kamerom - u velikoj meri ubija užitak. Mogli su da smanje efekat u velikoj meri, a da i dalje deluje realno. 70% akcije je negledljivo - 40% shaky cam, 30% blurry camFourth Kind me je razočarao. Gledao ga sa devojkom, ja sam znao da je priča fake, ona nije. Nijedno od nas se nije uživelo u film.

Edited by Outsourcer
Link to comment
[REC] 2 - katastrofa. Prvi deo mi je bio zanimljiv, nista posebno, ali skroz gledljiv ... dvojka je cista improvizacija u stilu (recimo) Blair Witch nastavka napravljena iskljucivo za muzu ovaca koje su zgotivile kec

posle nedorecenog originala, mogli su da biraju u kom pravcu zele da razviju nastavak. Na zalost, izabrali su religiju. Znaci - u pitanju nije virus, nego su ljudi u zgradi opsednuti demonima. Film je spor, a od akcije cete videti samo drmusanje kamere. Mislim da su za ceo film ubili dva zombija. Nedostatak iste su nadomestili glasnim brbljanjem kojeg se ne bi postidele ni hardcore hispano telenovele. Likovi iritiraju svojom nesposobnoscu, grupa od cetiri aljkava policajaca koja ne prate liniju komande nego se jure po zgradi svako za sebe, vodjeni nekim likom za koga se kasnije ispostavi da je pop. Sve u svemu, kao sto rekoh - katastrofa

the-collector-movie.jpgThe Collector - odavno ne videh vako dobar horor, idealan za pred spavanje. Navodno od pisaca Feast i Saw serijala.Ukratko - Home Alone sa manijakalnim serijskim ubicom umesto slatkog plavokosog deckica ... Bas bi bila dobra fora da su dali kameo Dzo Pesiju i Daniel Sternu :DBtw, jel gledao neko SAW filmove ? Iz nekog razloga izbegavao sam tu fransizu ali posle ovoga ne mogu vise da ih zanemarujem. saw6o.jpgjel se ova cica pojavljuje u sestici ili je plakat samo mamac za napaljene nesoje kao sto (ni)sam ja ? :rolleyes:

Link to comment

Kao prvo: bez ikakvog obrazlaganja, posto je skroz bespredmetno tako nesto raditi, mislim da pojma nema postavljati paralele izmedju REC 2 i Vestice iz Blera 2. To je smesno. Slicnost je samo u onoj dvojci posle naslova. Kao drugo:za muzu ovaca su zaduzeni AMERI koji su vrlo brzo posle izlaska REC-a izbacili svoj film, tako da se to ocekuje i kod nastavka.Kao trece: The Collector je cista baljezgarija od filma i reciklaza bar 30-ak filmova na tu foru. Kao cetvrto: Mislim da je ova cica samo mamac za...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...