Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Aaaaa! Markićević: Po ovom zakonu moći će muškarac koji oblači žensku odeću da dođe u školu i predaje deci!Moj Zakon!!!
best_dressed_animation_fema.jpgNego, zašto Markićević mora na dan održavanja gej-parade da šeta unuku baš po Beogradu? Zar nije on iz Čačka?
Link to comment

Svaka televizija ima svoju natasu miljkovic. Na Studiju Be se zove Dragana Cosic.Sta ce ovi pametni Pesicka i Dezulovic kod nje uopste mi nije jasno. Sagovornici preko puta gospodja Sinisa Kovacevic i 357 :povrac:

Link to comment

357 ispao glup u drustvu. :lol:Desnicari brinu za sudbinu nas... "istorija se ponavlja","nestacemo", "mi", "vi"... Zao mi Dezulovica i Vesne...Mislila sam da je ovo emisija o modi, kad ono Cosicka ispala drustvenopoliticka radnica koja se mnogo razume :lol:

Edited by darling
Link to comment
I u reprizi me je sramota zbog Hadzija, a i zbog Sinisine Kovacevic.
:lolol:ne mogu da ti opišem koliko obožavam ovakve treš emisije, a ćosićka je definitivno rešila da se oproba i u tom žanru... meni je najveći transfer neprijatnosti kada voditelj (u ovom slučaju voditeljka) ne ume da jasno postavi pitanje, kada se dotiče tema koje slabo poznaje, a onda se defanzivno povlači i poteže neku drugu i tako... ali prija mi to da gledam, samo sam navikao da viđam ovakve stvari na televizijama tipa K:CN, Košava itd. ne i na Studiju B. Dobro, Sarapa je žanr za sebe... :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...