Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

naravno.cim popravim vremeplov i vratim se u desetogodisnjake.:)
Ako bi popravio vremeplov i vratio se u godinu u kojoj si imao 10 godina tada bi takodje imao isti broj godina kao i sada samo bi bio u drugom vremenu sto znaci da te ni onda ne bi zanimali keceri a i ako bi te zanimali morao bi da putujes u USA jer u to vreme ne bi bili ovde.Osim ako se ne bi susreo sa 10godisnjom verzijom sebe. Onda bi sve otislo u kurac.
Link to comment

Tinejdž film: On je prepisivao na testu od Nje, Ona je to primetila i raskinula sa Njim (što bi učinio svako od nas, verujem). On se zatim suočio sa tim i priznao je to profesoru. Međutim, On ima testofobiju, a Ona to uskoro saznaje. I tako počinje Njihova zajednička borba za pravdu, a protiv gnusnih profesora i testofobije.2uiujae.jpg

Link to comment

Pomislio sam da opet repriziraju ovu sjajnu seriju, ali izgleda da prikazuju epizode iz prošlogodišnje, četvrte sezone. Prvih nekoliko epizoda nisam video ranije.

Edited by Quizmaster
Link to comment

Da nove su... Pukla bruka... I ona i suprug ostali bez posla... Ona honorariše kod neke detektivke i Devalosa (bivšeg tužioca), koji je sad privatni advokat...Ove epizode su išle skoro na Halmarku...

Link to comment

Ivana žigon i Borka Pavićević u Dvouglu. Pitanje, šta za vas predstavlja Rusija - Ivana: "Beskrajni plavičasti krug i zvezdu u njemu."Zaboravi čovek, naročito kad je ne vidi duže vreme, o kakvom se fijuku radi.

Link to comment

kopernikus tv, emisija prslook again, vulin priča o platonovoj gozbi i sikstinskoj kapeli, beki bekić ( za kog sam ja misla da je umro ) peva sevdalinke, i neka cica komentariše svoje gole fotografije kao visoku umetnost... savršenstvo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...