December 23, 20241 yr Slovačka pivara tik uz Ćešku granicu…ako nekog nanese put nek svrati. Pivo je fenomenalno.
December 28, 20241 yr Morao sam i ja jedno X2, nikako da ubijem onaj kikiriki od sinoć ( za vreme pracenja utakmica)
December 28, 20241 yr Samo staklić srbina spasava, umesto da si nastavio niz ti uleteo sa konzervama, neozbiljno.
December 28, 20241 yr Dok sam prošlog meseca još pio pivo, kod Rusa na Zelenjaku (Fazenda) mi se zalomi točeni BiP. Ne znam šta im se desilo tek pivo izvanredno, sveže, ukusno - ne sećam se da je ikada bilo takvo.
December 28, 20241 yr Nema staklici, u prodavnici samo Sol ( skup mi nesto bio ) imali i 4-5 vrsta u limenkama + one njihove 0,5 platicne. U medjuvremenu, spremio i spremio se za fuZbal u ponedeljak jeftina varijanta 1 ( ali dobro je) Staklici
January 5, 20251 yr Tačno ću da prestanem da pijem i sve kraftove i da kupujem isključivo Valjevsko u staklu od 0.33l. Nijedno pivo ne prija kao to.
January 5, 20251 yr 20 minutes ago, napadaj said: Tačno ću da prestanem da pijem i sve kraftove i da kupujem isključivo Valjevsko u staklu od 0.33l. Nijedno pivo ne prija kao to. Osim Valjevsko 0.5 i Jagodinsko dobro, vrlo slicno valjevskom na pijaci u 44. neka mini craft pivara otvorila kiosk. Ipa 1l - 500 rsd. IPA je odlicna, a imaju i lager i jos nesto , ali nisam probao Edited January 5, 20251 yr by Lezilebovich
January 5, 20251 yr Baš ću da probam Jagodinsko. Poslednji put sam ga pio pre 7-8 godina, dok se još punilo u Jagodini, i tada je bilo odvratno.
Create an account or sign in to comment