August 10, 2025Aug 10 Козел је остао једно од ретких увозних пива, све живо се пуни Апатин / ЧеларевоЧитам јуче на лименци Карлсберга, пуни се у Челареву и извози у типа Босну, Мађарску, Албанију и Италију тако нешто
August 10, 2025Aug 10 Efes Draft je super, čak se i moj ćale oduševio. Inače je pobornik teze da je samo Jelen pravo pivo, jer ga pije već 30+ godina, ali mu se Efes baš sviđa.Valjevsko najbolje, naravno.
August 10, 2025Aug 10 24 minutes ago, Tsai said:samo kozel bajo i mirna backa Kozel je top, ali Pilsner ipak stepenik iznad. Možda je subjektivno jer sam Pilsner pio točeni u pabovima, a Kozel ne.edit: kad kažem Pilsner mislim na Plzensko. Edited August 10, 2025Aug 10 by bios
August 10, 2025Aug 10 Ah, ok. Ja se još sećam kad sam bio sa ženom u Pragu one radosti kad izlazimo iz paba, jer znam da idemo u sledeći
August 11, 2025Aug 11 Ako već nisi, probaj rezano dva kozla - u svetlo tamni. Taman da osenči, a ne presladi.
August 11, 2025Aug 11 Image ljudi Pauliner ,hes malo skuplji ali njihov Dunkel Weiss sutira u dupe sve sto ima od craft i ostalih piva po Srbiji.Osim tocenih nefiltriranih gde ima po kafanama
August 11, 2025Aug 11 Možda od craft piva po prodavnicama robe široke potrošnje, ali nema šanse da je bolje od piva koje se prodaju po specijalizovanim pivskim radnjama i barovima.
August 11, 2025Aug 11 12 hours ago, ultra plasticni said:a sva lidlova piva sto idu u zeleno.dobar vicPerlenbacher je kršteni industrijski pilsner, kupujem bez zadrške. Festbier je isto super, sve piva posle kojih ujutru ustajem normalan i bez nuspojava.Veći mi je pozitivni zbun banjalučka pivara. Probao sam doduše samo Nektar - tja, onako.Edip: Kako je Bitburgeru zemlja porekla Češka? Edited August 11, 2025Aug 11 by zorglub
August 11, 2025Aug 11 Efes one "bombice" su odlične...Paulaner Salvator kad god vidim uzimam. Sada sve češće u kafanama sve redje u prodavnicama....
August 11, 2025Aug 11 paulaner je naravno sjajno pivo koje uopste ne moze u istu recenicu sa bilo kojim pivom sa spiska. kao i ona belgijska sto ima po maxiju.a za piva iz lidla, to je sve jedno nepojmljivo smece u rangu sa nasim jelenom, ne znam kako neko moze to uopste da pije. muka mi i kad ih vidim samo.hit je valjevsko koje nema ni hmelj.sve u svemu scena je daleko gora nego pre 20-ak godina, kada je maksimalan uvoz iz slovenije komplet zlatorog&union, od domacih jagodinac, pancester, pa cak i vrsac i pamtim te male bombice sabacka pivara, plus, tada je u prodaji bio i vajfert i gomila drugih piva zajecarske pivare
August 11, 2025Aug 11 7 minutes ago, ultra plasticni said:a za piva iz lidla, to je sve jedno nepojmljivo smece u rangu sa nasim jelenomOsim što nije, ali ok, kao.
August 11, 2025Aug 11 51 minutes ago, napadaj said:Možda od craft piva po prodavnicama robe široke potrošnje, ali nema šanse da je bolje od piva koje se prodaju po specijalizovanim pivskim radnjama i barovima.Kojih?Kabinet?
Create an account or sign in to comment