Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

svaka cast za kapacitet, verujem da bi ispovracao srce na 6 jelenu

  • Replies 6.5k
  • Views 568k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

26 minutes ago, napadaj said:

Pijem osmi uzastopni Jelen

Verujem da me sutra ujutru čeka neko transcedentalno iskustvo

Šta je uzrokovalo taj samoubilački nagon?

33 minutes ago, napadaj said:

Pijem osmi uzastopni Jelen

Verujem da me sutra ujutru čeka neko transcedentalno iskustvo

Ne brini ako ne budes posle hodao po vodi sve ok.Ne zaboravi Brufen ujutro

Ako je istina da se na Ćaci beer festu nalivaju Banjaluckim ja to pivo..... molim za potvrdu ili demant. Hvala

sranje je

10 hours ago, Frank Pembleton said:

Šta je uzrokovalo taj samoubilački nagon?

Ponuda piva na metal festivalu u Srbobranu 😃

Na kraju 9 x 0.5l, jutros mi je trebalo sat i po da podignem kapke.

Krenuo po Munchener Hell, eventualno neko slicno "svetlo" , zavrsio sa

17565863304651822485416841532681.jpg

Snizenje je snizenje D (moze da prodje)

🍻

IMG_20250902_212627.jpg

  • 2 weeks later...

Stigla jesen hvala Bogu.U radnje stiglo pivo.Aventinus,Ayinger Celebrator,Marzen od Ayingera.

u poslednje vreme samo domace pivo iz kupatila ili garaze (gde mi zena dozvoli da pravim)

veoma zajebano, missim kuvanje 5 gallona jos nekako ali fermentovanje na 80F+ lokalna klima dve nedelje pa mu ga dodajes ice cubes ovo kante da ga cuvas na 68Frolleyes

lepo za oci kad vidis mehure i braun boju

nekad ima ukus penicilina, nekad ice tea, ali nekad je jebote ono - pa zar pivo moze biti ovako dobro!

3 hours ago, Bud Stonebraker said:

u poslednje vreme samo domace pivo iz kupatila ili garaze (gde mi zena dozvoli da pravim)

veoma zajebano, missim kuvanje 5 gallona jos nekako ali fermentovanje na 80F+ lokalna klima dve nedelje pa mu ga dodajes ice cubes ovo kante da ga cuvas na 68Frolleyes

lepo za oci kad vidis mehure i braun boju

nekad ima ukus penicilina, nekad ice tea, ali nekad je jebote ono - pa zar pivo moze biti ovako dobro!

Mene bi zena spalila da krenem sa tim sportom,a nije da nemam zelju plus je Norveska za to Meka i Medina.

^pa da, norveski kveik je zakon

kako samo radi na visokim temperaturama a brzo za 3 dana, neverovatno!

kuvaj kad ti zena nije kod kuce, pretocis u kantu a kantu dobro sakrijeslolol

  • 4 weeks later...

sladak belgijski bad stuc u amanu za sto kinti, jake primese pirinca

IMG_20251009_212407.jpg

U NL pijem quadrupel, najcesce La Trappe quadrupel (slede Gulden Draak, Tripel Karmeliet i Delirium Tremens).

Trenutno sam u US i u nedostatku quadrupela, u Whole Foods nabasam na Trippel od New Belgium Brewing iz Colorada - odlicno pivo!

Pivograd opet ima Valjevsko nefiltrirano, može i da se naruči preko Wolta.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.