Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Sa onim prostorom Samo Pivo i ne moze nista bolje da uradi osim da strpljivo ceka da otopli i izadju na terasu. Ovo sada je prinudno do proleca.

 

Tamo treba ići radnim danom, iza podneva. Uveče je katastrofalno, ajde što je loš prostor, ali šta im treba da još na onu buku i smrad ubijaju sa lošom muzikom?

Link to comment

+1

 

Realno, ovo pivsko pomodarstvo u Beogradu postaje nesnosno, recimo meni, koji pivo pijem oduvek, sad neki likovi objašnjavaju šta treba da pijem, a šta ne.

 

Do pre godinu dana su veselo lokali Jelen i Lav.

 

Preći ću na vino ukoliko ovo potraje.

Link to comment

Realno Žigulevskoe je u rangu Meraka, u Rusiji ga proizvodi Carlsberg kao i Merak u Srbiji, to je poslednji nivo u kvalitetu piva...

U pravu si za Berliner, tamo baš nemaju pojma šta prodaju ali kobaje im nisu loše...

 

Ima taj starinski ukus piva za kog sam mislio da je izumro, ali najbolje je da odustanem.

Link to comment

Preći ću na vino ukoliko ovo potraje.

E tek ćeš tu najebati!

A to sa hajpovanjem bilo čega je uvek i bomba koja otkucava tika-tak...

Kao i za kafane uopšteno, ako preteraš i ne uspeš da privučeš "ne pomodarsku" klijentelu sledi skori kraj i tvrdo prizemljenje.

Link to comment

Možda se već spominjalo, ja nisam video u poslednje 4 strane (toliko sam stigao u pauzi na šljaci da pročitam). Kakvi su vam utisci o Pivopiji u Zemunu u Bežanijskoj?

Edited by C žeton
Link to comment

Možda se već spominjalo, ja nisam video u poslednje 4 strane (toliko sam stigao u pauzi na šljaci da pročitam). Kakvi su vam utisci o Pivopiji u Zemunu u Bežanijskoj?

Ok, više prodavnica nego pivski bar
Link to comment

pio juče atom porter u samo pivu. sedeo za jedinim nepušačkim stolom u kafani, koji po zakonu moraju da imaju :lol: (skroz na drugom kraju od ulaza, kod garderobe)

dobro leglo posle klope, samo nisam znao da je bezhmeljno, pa je izostao očekivan ukus i bilo je veoma "smooth" (ne znam kako da prevedm sada ovo na srpski.)

 

Možda se već spominjalo, ja nisam video u poslednje 4 strane (toliko sam stigao u pauzi na šljaci da pročitam). Kakvi su vam utisci o Pivopiji u Zemunu u Bežanijskoj?

drži slovenac, kul lik. dobra ponuda, čovek zna piva. nikada nisam izašao razočaran

Edited by Ravanelli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...