Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Ok, samo pitam. Malo mi je neobicno posto su se Romel i :fashisto: mnogo voleli, i pored sve mitologije koja prati Romela.

Ali offtopic i tvoja stvar, uzivaj u pivu ;)

Link to comment

Kwak je najpopularnije pivo među američkim turistima u Belgiji. Fascinira ih ta čaša. meni se ne dopada; preterano se oseća alkohol u svakom gutljaju... Duvel ga šije po svim linijama. Moje mišljenje je da je on ipak najdostojniji predstavnik belgijske škole strong pale alea.

Edited by rezwalker
Link to comment

Kwak je najpopularnije pivo među američkim turistima u Belgiji. Fascinira ih ta čaša. meni se ne dopada; preterano se oseća alkohol u svakom gutljaju... Duvel ga šije po svim linijama. Moje mišljenje je da je on ipak najdostojniji predstavnik belgijske škole strong pale alea.

Upravo je ovo čar velikog broja piva, meni je npr. baš suprotno, Kwak mi je mnogo lakši i ukusniji od Duvela iz prostog razloga jer se više oseća alkohol  :lolol:

Link to comment

Upravo je ovo čar velikog broja piva, meni je npr. baš suprotno, Kwak mi je mnogo lakši i ukusniji od Duvela iz prostog razloga jer se više oseća alkohol  :lolol:

 

Mora da si alkoholičar. :) :) :)

Link to comment

Gulden draak je klasa. Mada mozda ne i omiljeni belgian strong. U tom stilu biram delirium tremens.

 

Inace, u cemu je fora sa sirenjem dezinformacija? Stigao toceni hoegarden u samo pivo. Pa jel si ga pio? Nisi, jer nema jos uvek. Ista prica sa klopom. Kako mozete da pricate o necemu sto niste ni videli?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...