Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Samo da kažem da je Banjalučki Nektar na mene ostavio jak utisak.

Pitko, blago, taman za maraton.

Posle cele noći i ozbiljnog pijanstva, ujutru sve 5.

Link to comment

Ja to pisao još pre dve godine da nećemo.smeti da pišemo

Niko ne sme da vas bije! 

 

Molim da se zabrani zabrana pisanja na pivu i bilo gde.

Link to comment

Krombacher_900.jpg.2428374.jpg

 

Obratiti paznju na crveni deo etikete. Popio sam dva ili tri u petak (ne secam se :s_w: ) i tek su mi juce rekli da je ta mala gajba bila sa bezalkoholnim. Nisam primetio, a jos se pitah zasto postoji samo jedna mala gajba i pritom svi ostali piju neku lokalnu brlju :lolol: . U svakom slucaju, prilicno neocekivan ukus piva.

Link to comment

popio bip pre neki dan i doziveo ovako nasto

 

 

elem, kao najmladjem u kuci, moje zaduzenje je bilo da po najvecoj vrucini i zegi matorom donosim pivo iz samoposluge. ponekad bih kao nagradu dobio srknem pivo verovatno zbog svoje nesnosnosti kada hocu nesto da probam.

 

to je bilo takvo vreme, i kada pokusas to da ispricas ovoj omladini danas, neveruju ti.

Link to comment

ja sam skoro probao to bip [nisam ga pio jedno 20 godina i vise] i moram da priznam da to nije moj ukus. ali mozda je stvar navike. meni je jedno vreme [od nasih piva] lav bilo super, pa sam presao na niksicko i njega sve vreme pio. u poslednje vreme imam alternativu - zajecarsko u konzervi, ali mi je slabije dosta, ali je lep ukus. i uzasno bi mi bilo tesko da pijem lav sada.

Link to comment

lav je bio odlican, pa se nekako srozao. pre lava se pio vajfert i jelen koji je isto jedno vreme bio dobar. mislim da je nasu pivsku scenu upropastio dolazak plasticne ambalaze, kao da se sada vise ide na kolicinu a manje na kvalitet (dah!..) i kada ja budem vlast (sto je moguce, jer vidi ko je sve vlast danas) zakonom cu zabraniti pvc ambalazu.

Link to comment

ili to ili jednostavno nemoj kupovati pivo u pvc ambalazi...

 

ja bip stvarno ne mogu da pijem od kada sam pre nekih 5 godina proveo dan u toj pivari. mislim da su se od tada renovirali ali ne zaboravlja se lako onaj smrad, urusene hale, prljave kante sa kisnicom koje stoje pored sirovina, OTVORENI fermentori iznad kojih nesto kaplje... super fotogenicno, al siguno najprljavija pivara u kojoj sam bio.

Link to comment

ili to ili jednostavno nemoj kupovati pivo u pvc ambalazi...

 

ja bip stvarno ne mogu da pijem od kada sam pre nekih 5 godina proveo dan u toj pivari. mislim da su se od tada renovirali ali ne zaboravlja se lako onaj smrad, urusene hale, prljave kante sa kisnicom koje stoje pored sirovina, OTVORENI fermentori iznad kojih nesto kaplje... super fotogenicno, al siguno najprljavija pivara u kojoj sam bio.

 

E bas si snob. Ocekujes od piva nesto vise od prostog uroljavanja. A i tvoje misljenje je irelevantno, forum na temu piva sigurno ne sluzi za komentarisanje o pivu, ne daj boze kvalitetu, vec iskljucivo prepucavanju. Eventualno za prozivanje gayeva, hipstera, pankera, crnaca i drugih subverzivnih grupa. 

 

E sad kad sam se okarakterisao podobnim za pisanje na forumu, da kazem i hvala na doprinosu!

Link to comment

E bas si snob. Ocekujes od piva nesto vise od prostog uroljavanja. A i tvoje misljenje je irelevantno, forum na temu piva sigurno ne sluzi za komentarisanje o pivu, ne daj boze kvalitetu, vec iskljucivo prepucavanju. Eventualno za prozivanje gayeva, hipstera, pankera, crnaca i drugih subverzivnih grupa. 

 

Ne budali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...