Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, dùda said:

Kad čuješ ovo što Boža priča, shvatiš koliko godina već smrdljiva radikalska mašinerija peca građane Srbije kao somove.

 

I evo Olja i dalje promašuje :isuse:

 

 

naravno. pa i forumsko mnjenje zavisi od vucicece propagande ponekad a da to ni ne primjeti, a kamoli sirei krug.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

Kad čuješ ovo što Boža priča, shvatiš koliko godina već smrdljiva radikalska mašinerija peca građane Srbije kao somove.

 

I evo Olja i dalje promašuje :isuse:


Baš je loša i ne samo večeras, na moju veliku žalost. 

Link to comment

Nije Olja loša. Tera ih da dodatno objasne neke stvari za slučaj da ne gleda samo neko ko je svestan trenutne političke situacije kod nas.

 

Iz našeg ugla bespotrebno, ali vodi računa za šta se neodlučni mogu uhvatiti i traži objašnjenje za njih.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Nije Olja loša. Tera ih da dodatno objasne neke stvari za slučaj da ne gleda samo neko ko je svestan trenutne političke situacije kod nas.

 

Iz našeg ugla bespotrebno, ali vodi računa za šta se neodlučni mogu uhvatiti i traži objašnjenje za njih.

 

spacer.png

 

Olja to radi 30 godina i ljudi nikako da ukapiraju da trazi od sagovornika da argumentuje svoje stavove, tako sto u pitanju iznosi kontra stav..

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment


Ne znam sto se Olji osporava iz emisije u emisiju vodjenje Utiska. Jedino imam problem kada nikako da odapne sta hoce da pita, pa se cesto upetlja, ali ta njena neelokventnost cesto ili zamuckivanje nije toliko bitno, niti utice na same teme emisije.
Apsolutno mi je ok sta radi, prvo ne bi bilo u redu da aminuje sta sagovornik kaze ili da ga vodi linijom kojom ce prica ici samo u jednom pravcu, vec mi je normalno da kaze: aha, ali cekaj, cekaj, oni tvrde ovako ili onako, pa samim tim da iz sagovornika izvuce svakako sve na tu temu ili da onima zapusi usta (uslovno receno). Njen posao jeste da predoci sve uglove. Meni je to skroz u redu i kapiram da tako novinar/voditelj treba da vodi razgovor.



  • +1 3
Link to comment

Ja mislim da ona (večeras naročito) promašuje fudbal.

Dokle bre više ista te ista priča, tj odgovaranje na nebulozne radikalske optužbe. Pa oni upravo to i hoće. 

Pa lepo Boža objasnio večeras 

Koliko još godina nam treba pecanje na isti mamac ? Pa da li smo stvarno gluplji od somova ?

Pa jbt ko do sada nije shvatio ne treba mu ni objašnjavati.

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...