Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

8 hours ago, John Coltrane said:

Cvijetina mogu uvek slušati. Ali kakvo će biti prenemaganje sa Gangulom, mogu da zamislim :puke:

Super je Cvijetin, mada se malo ponavlja već neko vreme, možda je i problem što svake nedelje dva put gostuje na dve iste televizije :D), ok, razumeli smo, fur unzere kinder itd. Možda je i što nema novog materijala, ajd da vidimo sad. Šapić će biti mukica, do sad je nastupao sa: "ne znam ja ništa, ja se ne svađam", sad je krenuo žestoko, most ruglo itd. baš me zanima kako će ići ako Cvijetin nagazi.

Četam Haus uvek nastupa isto. Simpa je bilo kad su ga u DLZ prozvali za amneziju koja ga je strefila na Pinku.

 

Šapić se nije nešto proslavio na prošlim gradskim izborima, ne znam koliko će mu pomoći režimsko pumpanje. Neće da mu škodi, to je sigurno.

Edited by Zabalujev
Link to comment

Svako ko nastupa kao da kod nas nisu sve institucije urušene (tipa i dalje insistira na nekim zakonskim rješenjima, dijalogu itd), taj radi za Vučića, znači i ovaj Četama Haus. To što su mu direktne gazde stranci (koji podržavaju Vučića) ništa ne mijenja stvari.

Link to comment

Ma, taj Četam Haus, sa Simom Spasićem koji dočekuje opoziciju megafonom, sa tri evro-penzionera koji obilaze beogradske kafiće, je jedna od jačih farsi koje pamtim u zadnjh 20 godina. No, sad će Ivica, po svemu sudeći, da preuzme pregovaračke dizgine, biće zanimljivo pratiti to. Bilo bi interesantno videti Ivicu u Utisku, valjda ne bi odbio.

Link to comment

može jedno glupo pitanje sa glupim potpitanjem:

jel se dobija kinta za gostovanje u emisijama ovoga tipa? ako je odgovor da, o kojoj se lovi radi, ono - red veličina?

Link to comment
može jedno glupo pitanje sa glupim potpitanjem:
jel se dobija kinta za gostovanje u emisijama ovoga tipa? ako je odgovor da, o kojoj se lovi radi, ono - red veličina?
Ne.
Ali se recimo daje kinta za gostovanje analitičara npr. u izbornoj noći.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Svako ko nastupa kao da kod nas nisu sve institucije urušene (tipa i dalje insistira na nekim zakonskim rješenjima, dijalogu itd), taj radi za Vučića, znači i ovaj Četama Haus. To što su mu direktne gazde stranci (koji podržavaju Vučića) ništa ne mijenja stvari.
1436207_sonja-liht-fonet-18-03-2018-nenad-djordjevic_ff.jpg

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Svaki put kada se nateram da odslušam više od 3 Ganguline rečenice u kontinuitetu setim se onog Kišovog zapažanja iz "Enciklopedije mrtvih":

Glupost spojena sa slavoljubljem opasnija je od svake mahnitosti.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...