Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Pa, objasnio je da kao predsednik skuštine grada nije imao nikakva izvršna ovlašćenja i da zato nije hteo da preuzima odgovornost za nešto što su drugi radili. I da je svestan da su mu mnogi beogradjani to zamerili.

 

Link to comment

@Zabalujev


1 od gledalaca je pitao Olju da postavi pitanje a propo "bolje se živi danas nego 2012." pa je ovaj picopevac odgovorio da je radio istraživanja i da su ljudi rekli da se bolje živi i da imaju veće plate :wacko:

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

@Zabalujev


1 od gledalaca je pitao Olju da postavi pitanje a propo "bolje se živi danas nego 2012." pa je ovaj picopevac odgovorio da je radio istraživanja i da su ljudi rekli da se bolje živi i da imaju veće plate :wacko:

Pa ljudi misle da žive bolje, nije to ništa čudno... Upale TV i tamo im govore da žive bolje...

 

 

Link to comment
Pa, objasnio je da kao predsednik skuštine grada nije imao nikakva izvršna ovlašćenja i da zato nije hteo da preuzima odgovornost za nešto što su drugi radili. I da je svestan da su mu mnogi beogradjani to zamerili.
 
Ali je hteo da preuzme to mesto?
Onako ajd da probam, šta me košta?
Jel isto tako preuzeo i ambasadorsko mesto pa se šokirao?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kako nije imao veze sa diplomatijom zaleteo se ko som za vašington, kad je video da tamo ima udarnički da se šljaka fino se ko puvanjak povukao u švicu pa u lihenštajn

 


 

milan st protić ambasador u lihenštajnu

lihenštajn jebo te

:isuse:

 

Bio je očigledno istovremeno ambasador i u Švajcarskoj i u Lihtenštajnu. Nije baš da su ga poslali u Vaduz.

Link to comment
20 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ali je hteo da preuzme to mesto?
Onako ajd da probam, šta me košta?
Jel isto tako preuzeo i ambasadorsko mesto pa se šokirao?

.... Shiit has hit the fan!
 


Imam osećaj da sam u istrazi. Pitanje za pitanjem, kao da te je nešto, ne daj bobe, lično očepio. 

Link to comment

Imam osećaj da sam u istrazi. Pitanje za pitanjem, kao da te je nešto, ne daj bobe, lično očepio. 
Ne nego ne prestaješ da sipaš opravdanja za uštvu.
A pitanja su naravno retorička, nije valjda da misliš da tu ima šta da se odgovori?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ne nego ne prestaješ da sipaš opravdanja za uštvu.
A pitanja su naravno retorička, nije valjda da misliš da tu ima šta da se odgovori?

.... Shiit has hit the fan!
 


Jel se slažeš da viknemo TimeOut?

Link to comment

Kakav je zicer st protic nabacio vucicu sa pricom da nece ispuniti obecanje oko trafo stanice u onom selu. Ocekujem video na pinku/b92 kako tim ljudima daruje struju sa sve ispisanim velikim slovima: predsednik ispunjava obecanja

Link to comment
11 hours ago, radisa said:

Pa ljudi misle da žive bolje, nije to ništa čudno... Upale TV i tamo im govore da žive bolje...

 

 

 

Well..moj matori za isti posao,na istom polozaju (na kom je bio do skoro, razalovan posle izbora jerbo nije izasao da glasa) ima osetno vecu platu nego 2010 ili 2012. 

 

Njegovim recima "Sta je smetalo Tadicu da me placa ovoliko u svoje doba ? " .

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...