Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

gangula jedini politicar koji ima pristup bas svim medijima i svuda hoce da ide. to ce tako trajati dok ne dodje do 10%, prvo treba da poraste da bi sa vucicem osvojio bg, a onda sledi gazenje od strane informera, pinka i ostalih.

Edited by Nikodije
Link to comment

pa ako znacajno krene da raste, tj preko onoga sto mu je vucic namenio. a gangula ima prostor da raste buduci da je svuda prisutan i sve prisutniji, a niko protiv njega ne vodi negativnu kampanju.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ima prostor, i još će da raste, da. S tim što se taj nikada neće sukobiti sa Vučićem, pa neće ni biti negativne kampanje. Da li je on išta pričao o beogradskim izborima?

Link to comment
10 minutes ago, ragasto said:

Ima prostor, i još će da raste, da. S tim što se taj nikada neće sukobiti sa Vučićem, pa neće ni biti negativne kampanje. Da li je on išta pričao o beogradskim izborima?

 

uhvatio sam pre neki dan kada je gostovao negde, nista posebno nije rekao, "nista ne iskljucuje", kaze da mu je ambicija da bude gradonacelnik i da misli da bi bio dobar.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

prvo treba da poraste da bi sa vucicem osvojio bg,

Ti mislis da je realno da Sapic bude gradonacelnik BG, ako bude vecinski izborni sistem?

 

 

Link to comment
41 minutes ago, Milosh76 said:

Ti mislis da je realno da Sapic bude gradonacelnik BG, ako bude vecinski izborni sistem?

 

 

 

ne znam da li je realno. ali mi se cini da je on procenio da to moze biti samo ako bude u semi sa naprednjacima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...