Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

10 minutes ago, ragasto said:

Znaci, bio je gost koji je sada i otvoreni saveznik SNSa, pritom je sumnjivo inteligentan pa se moglo pretpostaviti dq ce ga gosti gaziti kaubojkama sa spicastim vrhom. Sudeci po komentarima, to se nije desilo. Jel'?

nije bi nešto gažen, bar ne koliko bih želela, ali se glupson pogazio sam na kraju, preglupo ćak i za njega  :D

čuj, predlozi ismevaju vlast, njegove buduće kolege, šrmc 

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, ragasto said:

A, dotakao se. Nek' je ziv i zdrav...

 

I ja bih voleo da su ga ovo dvoje kinjili koliko zaslužuje. Od LDP/FOD robota Antonijevića to ne može da se očekuje.

Link to comment

Cvijetin je doktorate spominjao svako malo, jedno dva-tri puta samo u onoj kontri Šapiću. Nije ni njegov stil da sad nešto pritiska okolo, on podjebava na sitno i sa erudicijom. Onomad kad ga na N1 nešto intervjuisalo i voditeljka pita šta misli o tvrdnjama da je Boško Obradović fašista, on uzvrati sa: "Jel se zalaže za stalešku državu?" :D Naravno da voditeljka nije imala pojma o čemu on to govori.

 

A kad je Olja pitala Šapića da prokomentariše Vesićev rad, a on će zbunjen, hmpf, a ovaj, ne bih da komentarišem. Nije to bilo: "xexexe, zagonetan osmeh, ne bih da komentarišem", nego "u jebote, nisu mi rekli šta da kažem ako me to pitaju".

Link to comment
Šapić, hodajući "nemam stav".
Godinama pokušavam da shvatim šta su novobeograđani videli u njemu?
nishta.

i to u trenutku kad je nishta reshavalo posao.

nema nikakve misterije u tome. na ponudi su bili autentichno nishta i radikali. birali smo autentichno nishta.

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

ljudi pripisuju misteriju i manjak pameti. ne. bio je prvi izvod raspalebl DS, shto je bilo iz mesta bolje od bilo chega. drugo nije bilo na ponudi, da ne dodje toma. teshko da je njega iko bash obozavao. plus, opshtina je funkcionisala besprekorno (to je nasledio) u svom domenu, on je samo uveo malo vishe slikanja. ja sam imala odlichnu komunikaciju sa opshtinom sve shto sam mogla da smislim da sam htela da ih teram da rade, plus da odgovore mejlom i zovu po telefonu da pitaju da li je reshenje ok. 100% personalizovana opshtina [emoji38]ol:

nije nishta pokvario, to je njegovo dostignuce.

nama je znao da zatvori blok zbog raznih manifestacija, to ga izgleda bash lozilo, porodichni vrednosnichar. ali uredno obaveshtenje, izvinjenje, obezbedjeni alternativni izlazi iz bloka. i onda proshle godine odjednom nishta, gde cemo da izlazimo, nemamo pojma, snadjite se jedite govna, puna 4 dana. to negde koincidira sa izborom strane, iznenadni vishak bahatosti.

nishta. vozio je na nishta.

sent from bubamoto





Link to comment
On 24.10.2020. at 12:04, James Marshall said:

Gangula je uvijek bio elokventan, sad tek kad ima šta da kaže, ima da bude rapsodija

...u plavom. 
 

Kakav glupak, bedan miš i jeziva ljiga od čoveka.

Al pre svega glup.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...