Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ne znam za wdc, al provereno znam za berlin koji je nekakav parnjak što se tiče diplomatskih krugova. za karijernog diplomatu u takvim gradovima nema kad glava da se digne od posla

 

u međuvremenu se namazao i otišao u lihenštajn

 

 

a što se tiče koristi, na harperovo dodati da ambasador povuče i vozača i kuvara i još po kojeg člana(porodice) koji radi poslove u rezidenciji

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne znam za wdc, al provereno znam za berlin koji je nekakav parnjak što se tiče diplomatskih krugova. za karijernog diplomatu u takvim gradovima nema kad glava da se digne od posla

 

u međuvremenu se namazao i otišao u lihenštajn

 

 

a što se tiče koristi, na harperovo dodati da ambasador povuče i vozača i kuvara i još po kojeg člana(porodice) koji radi poslove u rezidenciji

 

Pre će biti da su ti ljudi zaduženi za tehnikalije već zaposleni u našim ambasadama? Zamisli da neko sa sobom vodi vozača koji nije ni na slici video ulice WDC?! Provereno znam™ čoveka koji je promenio 4 ambasadora u jednoj latino zemlji.

Link to comment
 
Čime je to iritirao zemlju domaćina?
 
 
 
 
 
Napraviste Vladana Batića od mene, leb ti jebem isuse.gif
Nije odgovarao na pozive organa zemlje domaćina, davao izjave koje su u suprotnostima sa izjavama koje su davali čelnici njegovog režima u sastancima sa funkcionerima zemlje domaćina.
Par skandala na zvaničnim prijemima.
Uzimao "slobodne dane" da obilazi prijatelje širom USA.
Jednom u vreme kad je bio zakazan ozbiljan susret delegacije MIP u stejt departmentu....
Kojom magijom je on uopšte ostao u MIP to je pravo pitanje.
Ajde ono sa osveštavanjem to je naš problem

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment

Utisak iz Šapca izuva.

 

A u prilogu sa radnicima u KC očekivao samo da još neki na kraju propitivanja odakle su vikne: "for der Kajzerštule!". Ko li je scenarista, poverovaću u Cvijetinovu tezu o sloganima.

Link to comment
49 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nisam hteo da pišem istoriju, nego da je stvaram

al iz vašingtona i lihenštajna

 

 

kakvo epsko govno


Nisi čuo za kalendar?

Link to comment

nisam čuo za kalendar, al zato znam šta je vrli gradonačelnik uradio za vreme svog sedmodnevnog gradonačelnikovanja u gradu koji se bukvalno raspadao

 

bukvalno ispred ulaza u zgradu u vlajkovićevoj u kojoj je živeo postavio zanak da je zabranjeno parkiranje na jednom parking mestu, i to mesto ogradio nekakvim betonskim kockama

 

ja razumem da je tebi milan st. poslednja rupa na svirali, al meni nije verovatno zbog činjenice da je kao pička pobegao iz grada u kome živim, a u kome je on trebao da bude gradonačelnik

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

bukvalno ispred ulaza u zgradu u vlajkovićevoj u kojoj je živeo postavio zanak da je zabranjeno parkiranje na jednom parking mestu, i to mesto ogradio nekakvim betonskim kockama

Ovo napišeš lepo odmah i onda to totalno menja priču.Mnogo jači argument od svih ostalih do sada.

Edited by Milošica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...