Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

3 hours ago, slepa živana said:

... osim valjda ako nije lepotanko u haljini sa lažnim bajkovitim imenom. ne znam da li se to računa ali je bilo lepo čuti. 

 

 

jebaga, Bred Pit ili Robert Retford su lepi, kod Grigorija to pre dolazi iznutra :D

 

Rekao je on nekoliko sjajnih stvari al jebiga kad je u mantiji, to se ne prasta

Link to comment
2 hours ago, ultra plasticni said:

Mislim koja nebuloza. Ispada da svako treba da ima misljenje i stav samo iz oblasti njegove struke i da ga nista drugo ne zanima

Ne ispada

Pitanje je sto bi popovsko misljenje o politici/drustvu bilo relevantno ,da se zovu u ovakvu emisiju

Tako mozes zvati i predstavnika npr odzacara, zubara, bilo kog zanimanja(otvori imenik pa zmyrwci ubodi gosta, sve 5), da pricaju o politici, barem placaju porez 

 

Jel popovi zovu na svoje sabore ljude da ih pitaju sta misle o njihovoj paradrzavi?

Link to comment

Njegovo misljenje je relevantno onoliko koliko je za tebe ili mene relevantno (a ne mora da hude uopste), odnosno koliko mu mi ili neko treci dajemo na znacaju i uticaju. Isto tako je i sa misljenjem odzacara ciji glas bezuslovno treba da se cuje i koji nekome moze da bude interesantan ili zanimljiv, a meni i tebi ne mora da znaci bas nista. Sto nikako ne znaci da njemu treba zabraniti da iskaze svoj stav, ma kakav on bio i bez obzira kakvi svetozanazori stoje na njegovim ramenima. To negira samu sustinu komunikacije i u sirem smislu necega sto se zove dijalog.

Da, treba cuti svaku glupost i sum i treba npr Seselju dozvoliti da stampa knjige.

Link to comment
3 hours ago, dùda said:

haha, ja to nosila pre  ima skoro pa 40 godina :s_w:

roze somotne farmerke, teget laneni sako i teget patike, minival neizostavni, bila glavna u komšiluku  :sleep:

najsmesnije se oblacili zika obretkovic i milan ili petar lango ( muz dunje lango) ee koje su to kombinacije bile 😂

Link to comment

po toj logici u ovakve emisije trebalo bi zvati iskljucivo politicare.

uostalom, grigorije trenutno figurira kao opozicija vrhu spc, a ta spc u srpskom drustvu ima znacajan uticaj, svidjalo se to nekome ili ne.

inace, odlican je bio u emisiji, jos da ga privedemo navijaniju za jsd i bice top.

@InvisibleLight

Edited by BWA
Link to comment

 

Ne radi se o 'zabraniti' nego o tome da ako si pop, podrazumeva se da tvoje misljenje o politici ima tezinu u ovom drustvu, pa tako i u Utisku. 

 

Da je pozvan neki rendom Milos Antic, laborant da prica o politici, bio bi neko ko je svojim delovanhem mimo struke privukao aktuelny paznju a ako se zove pop podrazumeva se da se ne pitamo cime je zasluzio, prosto pop je, wow

@ultra p

Edited by InvisibleLight
Link to comment
17 minutes ago, ultra plasticni said:

Njegovo misljenje je relevantno onoliko koliko je za tebe ili mene relevantno (a ne mora da hude uopste), odnosno koliko mu mi ili neko treci dajemo na znacaju i uticaju. Isto tako je i sa misljenjem odzacara ciji glas bezuslovno treba da se cuje i koji nekome moze da bude interesantan ili zanimljiv, a meni i tebi ne mora da znaci bas nista. Sto nikako ne znaci da njemu treba zabraniti da iskaze svoj stav, ma kakav on bio i bez obzira kakvi svetozanazori stoje na njegovim ramenima. To negira samu sustinu komunikacije i u sirem smislu necega sto se zove dijalog.

Da, treba cuti svaku glupost i sum i treba npr Seselju dozvoliti da stampa knjige.

Nema se cemu cuditi: doslo je do onog 'davljenik se za slamku hvata' ili jos jedna varijacija na temu 'daj sta das...'

Spalo se na 1 (problematicnog) popa… :fantom:

Link to comment

Da, nekima odgovara ovaj Oljin koncept dovođenja istomišljenika u emisiju, po sistemu "ja tebi vojvodo, ti meni serdare", ali lično bih voleo da ugosti Čanka, Čedu ili Prokića, oni bi se sigurno odazvali ...

 

Čanka, ma koliko ga ne voleli, ima oštru, jasnu i britku misao i govori ono što nije popularno ... Jeste, ima taj estradni nastup, ali ovde je razlupao marića i slične njemu ...

 

 

Edited by stoka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...