Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Što, kad može predsjednik da priča o broju žica za žičaru i sistemu S-400, što ne može pop da se kao obični građanin očituje o stanju u državi, o tome sigurno ima više da kaže nego ovaj ginekomastija boy o vojnim stvarima. A koliko sam skapirao, oni nisu iznosili stavove crkve, već baš svoje lične. 
Plus se dosta pričalo i o stanju u crkvi, mada ako to nekog ne zanima, ok, sasvim legitimno.

Link to comment

Ili kad već patrijarh dodeljuje orden Vučiću, red je da se čuje i drugačije mišljenje. Lično ih ne volim, ali mislim da je bitno ovo...

Edited by mraki
Link to comment

Ja ovo ne mogu da odgledam do kraja. Blagost, očinski pogleditm, uopštavanje vrlo konkretnih stvari ("Vi ste tada razrešeni"?, "Jesam, ali nije napisano u presudi da sam kažnjen")...meh.

Link to comment
34 minutes ago, InvisibleLight said:

Nisam odgleda ni minut. Najbolje da ikog treba da zanima sta kazu popovi a da je van njihovw religije i van crkve il bogoslovske skole

:lol:

propustila si bogougodni autfit sestre olivere.

nego bila je još jedna stvar, danas u srbiji mislim ne bi mogao svećom da nađeš čoveka koji će da istakne kao pozitivnu stvar da neki srbin govori albanski jezik... osim valjda ako nije lepotanko u haljini sa lažnim bajkovitim imenom. ne znam da li se to računa ali je bilo lepo čuti. 

Link to comment
29 minutes ago, John Coltrane said:

Sad cu da pustim.

 

Mali off - za patike na sako bih sekao ruke/noge.

zashto brate, ja bih mozda samo za pogreshan izbor patike na pogreshan sakov™, mada se i tu nema vishe mnogo za pogreshiti, sve shto se omashi, to je odma stejtment :hihi:

 

tako konzervativni nikada necete stici do A suknje na patike, a to svakom dobro stoji :hihi:

 

borite se momci, pa posle shta ko hoce :s_w:

Edited by gospa buba
Link to comment
35 minutes ago, John Coltrane said:

Mali off - za patike na sako bih sekao ruke/noge.

haha, ja to nosila pre  ima skoro pa 40 godina :s_w:

roze somotne farmerke, teget laneni sako i teget patike, minival neizostavni, bila glavna u komšiluku  :sleep:

Edited by dùda
Link to comment
21 minutes ago, gospa buba said:

zashto brate, ja bih mozda samo za pogreshan izbor patike na pogreshan sakov™, mada se i tu nema vishe mnogo za pogreshiti, sve shto se omashi, to je odma stejtment :hihi:

 

tako konzervativni nikada necete stici do A suknje na patike, a to svakom dobro stoji :hihi:

 

borite se momci, pa posle shta ko hoce :s_w:

 

Patike na farke, sako na cipele. Vazda cu biti konzervativan glede oblacenja. Stvar ukusa.

 

15 minutes ago, dùda said:

haha, ja to nosila pre  ima skoro pa 40 godina :s_w:

roze somotne farmerke, teget laneni sako i teget patike, minival neizostavni, bila glavna u komšiluku  :sleep:

 

Zenama se oprasta, zenama sve lepo stoji.

 

Ovde sam pre svega misilio na tu kezual varijantu koja se toliko odomacila da je sa koncerta/spota nekog sladunjavog popica usla svugde. Jos samo duks sa kapuljacom i to je to - Vlado Georgijev = Slobodan Georgiev.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...