Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

zar ne igra makar u pozorishtu u gornjem donjem™, nekoj pouzdanoj slobodanovoj glasachkoj bazi, gde su ga verovatno i otkrili? unsure.gif

 

da se razumemo, ima vrsnih glumaca u narodnom pozorishtu u gornjem donjem, ali njih niko nigde ne zove.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Vozio je avion u SNS reklami sa onim "Bicu tata iz nehata" simpatizerom naprednjaka. 

 

Valja zaposljavati decu i unuke..jebeno je to kad izrodis netalentovane neradnike nesposobne za zivot.

Link to comment

Tako covek prica koliko kapiram. Slusao ga par puta u drugim prilikama, isto ovako govori. btw. daleko je ovo od Matije Beckovica ili Vuka Draskovica teatralnosti, meni prosto deluje da meri reci pre nego sto ih izgovori - a sugestivan jeste, koristi najobicnije reci i izgovara svakom razumljive recenice a opet ostavlja utisak.

 

Nije da sam licno pao na dupe od ovakvog tona ali gledajuci komentare po Tw i Fb ocigledno deluje na ljude.

Link to comment

Uff Bigovic je bio stvarno pojava i faca, u svakom smislu.

 

Meni je Grigorije bas lego, pored ovolike svakodnevne dreke, arlaukanja, vriske, cike, nepismenih i bahatih baljezganja, i to ne samo vladajuce kaste vec i naroda, mir za usi i mozak. Zato se narod i "primio", malo neke normalnosti i stalozenosti. Dobar, dobar vladika.

 

Izgubila sam @gospa buba Lepomira skroz iz vida, da to je taj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, morgana said:

jesam li ja jedina na koju grigorijev stil izlaganja ne djeluje? mrzim tu prorocku mirnocu, ona treba da ostane u domenu pastirizma. ali sve sto je rekao jeste ok, naravno.

 

Sadrzaj onoga sto je rekao o predsedniku drzave i patrijarhu moze komotno da ide u explicit content, a on nije ni random forumas koji je hrabar iza nika ni opozicioni politicar koji i nema drugi posao nego da kritikuje vlast. Optuzio je Irineja da sistematski krsi Ustav SPC, Vucica direktno nazvao glupanom i manje-vise ga eksplicitno optuzio da je ucestvovao u ubistvu Olivera Ivanovica. U par reci je objasnio patologiju koja, po mom misljenju, i jeste u osnovi Vucicevog ponasanja. To sto za to vreme nije glumatao i krsio ruke je prosto njegov nacin govora, niti mu prilici kao episkopu da se kurobeca po televiziji. Nisam ja video to njegovo ponasanje kao "prorocku mirnocu" vec kao stav coveka pomirenog s onim sto govori i uverenog u to sto govori, to je nesto sto mnogo nedostaje u nasem javnom govoru.

 

Grigorije je prilicno harizmatican covek. Na televiziji to moze da izgleda ovako ili onako ali uzivo je vrlo ubedljiv, prica razlozno i jednostavno, nije jedan od onih koji su zaljubljeni u boju i ton svog glasa, ne pada u vatru i pazljivo slusa sta mu se govori. Ne znam nista o njemu privatno niti generalno slusam traceve, osim ako nisu o tome koji trener i igrac ce doci ili nece doci u KK ili FK Crvena Zvezda, ono sto sam video i cuo od njega uzivo mi se dopalo.

Link to comment

Slazem se da je harizmatican covek, iako sam zensko -.-

Meni se dopalo ne samo sta je rekao, i to vrlo konkretno, vec kako je to sve preneo auditorijumu, veoma birajuci reci.

E sad, i sama emisija je takva da gost i nije nesto opusten, prvo Olja, koja nikako da odapne recenicu do kraja, postavlja pitanja i potpitanja od 5 min, ponekad uskoci, prekine, tako da utice na tecnosti cesto, ali vise nego odlicno gostovanje i sasvim je ispunio moja ocekivanja.

 

 

Link to comment
jesam li ja jedina na koju grigorijev stil izlaganja ne djeluje? mrzim tu prorocku mirnocu, ona treba da ostane u domenu pastirizma. ali sve sto je rekao jeste ok, naravno.

nisi hihi.gif

 

ovo je kao kad je vuk drashkovic izrecitovao mostarske kishe onomad, pa sve popadalo u nesvest biggrin.png

 

ne kazem da chovek ishta greshi, naprotiv. samo smo prirodni neprijatelji. opet, svakom mesiji cu se obradovati, nemam izbora, juche ombudsmanu, danas popu, a sutra ko zna™

 

jebiga, opreznost je majka moje nauke, ali popusticu.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

Slazem se da je harizmatican covek, iako sam zensko -.-

Meni se dopalo ne samo sta je rekao, i to vrlo konkretno, vec kako je to sve preneo auditorijumu, veoma birajuci reci.

E sad, i sama emisija je takva da gost i nije nesto opusten, prvo Olja, koja nikako da odapne recenicu do kraja, postavlja pitanja i potpitanja od 5 min, ponekad uskoci, prekine, tako da utice na tecnosti cesto, ali vise nego odlicno gostovanje i sasvim je ispunio moja ocekivanja.

 

 

 

Generalno cu promeniti svoj stav o "Utisku nedelje" sada kad je Olja konacno odustala od toga dana silu ima "dve strane" u studiju i odlucila da emisiju posveti stvaranju hronologije ove vlasti iz ugla njenih protivnika. Otkako je to prelomila, mahom zahvaljujuci tome da vlast i njeni udjiguzi imaju direktno naredjenje da ne gostuju, emisije su jednostavno sve bolje i bolje. Ova sinoc nije dobacila do gostovanja one trojice istrazivackih novinara ali takve fluktuacije u kvalitetu su podnosljive sve dok je pravac razgovora dobar. Potrebno je da imamo mesto u kojem Srbija nije ono sto o njoj govore predlozi za utisak na kojem ce o tim predlozima sa distance govoriti ljudi kojima je sve to sto vide i sto se desava mucno, smesno, bolesno, katastrofalno i bedno. Ako vlast zeli da nema nikakav dijalog sa ljudima koji drugacije misle so be it, oni neka guraju svoj shit-tvit a nama neka ostane Utisak. Bolje je da svako od nas zivi u svojoj realnosti nego da mislimo da smo svi poludeli, kad god pogledamo bilo gde oko sebe.

Link to comment
17 minutes ago, harper said:

 

Generalno cu promeniti svoj stav o "Utisku nedelje" sada kad je Olja konacno odustala od toga dana silu ima "dve strane" u studiju i odlucila da emisiju posveti stvaranju hronologije ove vlasti iz ugla njenih protivnika. Otkako je to prelomila, mahom zahvaljujuci tome da vlast i njeni udjiguzi imaju direktno naredjenje da ne gostuju, emisije su jednostavno sve bolje i bolje. Ova sinoc nije dobacila do gostovanja one trojice istrazivackih novinara ali takve fluktuacije u kvalitetu su podnosljive sve dok je pravac razgovora dobar.

 

... nemoguce je drugacije, jer druga strana nema argumente te stoga moze da ide samo Orlic linijom zatrpavanja argumenata druge strane. Kako kada bi u studio zvao Hitlera koji vec ima pod komandom logore smrti i nekog Jevreja da vode neki dijalog/raspravu u drzavi ciji ustav zabranjuje diskriminaciju po nacionalnoj i bilo kojoj drugoj osnovi.

 

Ne mozes praviti dijalog izmedju strane koja trazi postovanje ustava i one koja ga krsi. Prosto, druga strana nema argumente i smisao njenog gostovanja sastojace se u naporu da tu cinjenicu sakrije - bukom, dranjem, nasiljem, bezobrazlukom, korom od banane - svejedno, tu rasprave/dijaloga nece biti.

 

Inace mi je pik ranijeg Utiska Nedelje bila jedna davna emisija sa Rankom Munitićem (bio je solo gost), ova veceras me podsetila pomalo na tu.

 

I da, emisije su joj bolje i kvalitetnije ovakve kakve su sada, iznudjeno ili ne - najzad moze da se cuje razum pa makar i na malom uzorku medijskog prostora.

Edited by Caligula
Link to comment

M i B, obozavam vas (ok, malo volim i hosta) :wub:

 

sve se slazem sto ste rekli, ni mene njegov nacin izlaganja nije impresionirao, ali je zaista barem nekakvo olaksanje saznanje da ljudi iz crkve, na takvim pozicijama, pricaju o svim tim temama bez strasti, bez politizacije, jasno i nedvosmisleno.

rekao je i objasnio zaista jako puno, bas bitnih stvari.

 

ne znam kako je onaj vladika nikodim, dalmatinski, cinilo se da ce i on biti neki razuman lik, ali ko zna kako je, koja ga je struja ufatila. ako se pajta sa portfirijem, mrka kapa, on je prelomio na stranu irineja bulovica, najmracnijeg mracnjaka u crkvi...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...