Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

30 minutes ago, stoka said:

Moler, a četvrti je neki napaljenko, hodajući informer, klinac deklamuje sve teze iz tog toaletoida ...

Ček, taj četvrti je ovaj što ga je Dana Popović pominjala malopre u Utisku?

Link to comment
11 minutes ago, mraki said:

Ček, taj četvrti je ovaj što ga je Dana Popović pominjala malopre u Utisku?

Aha, čudo od čoveka, 10.0 prosek, a stiže da vrši istrage o Dani Popović, Teodoroviću itd. :fantom:

Mada, nešto mu jedno oko čudno igra. Više mi se sviđa onaj Đilasov pandur. Ali hit je što ga sad predstavljaju kao usamljenog, mladog borca za pravdu, a on maše ovim što već par nedelja po tabloidima ide protiv Karapandže, Popović i ostalih. Otprilike ko onaj pandur što je podnosio krivičnu privaju protiv B. Trifunovića  na osnovu pisanja medija.

Edited by Zabalujev
Link to comment
42 minutes ago, triple_nippled said:

kako ova gdja/gdjica kockar nesvesno troluje :D bas sam mazohisticki raspolozen veceras, gledacu ovo do kraja

 

 

 

To ni dva najveća fana ne gledaju...

 

 

 

Link to comment

 

8 minutes ago, mraki said:

Znači taj smo nivo dostigli, u Utisku Djilas, na Pinku pandur koji ga optužuju. U Utisku Danica Popović, na Pinku student koji je optužuje.

Ja mislim i da nisu ništa drugo ni planirali sa tom emisijom.

Ova Kija mi je bila simpatičnija sa onom plavom kosom. Đuka nešto nije u elementu kada je mladi jurišnik pored njega, a Vericu gosti tako lepo slušaju kad ih opomene, eto kako se može. Čanak deluje kao da će da pojede ovog mladog buntovnika, a kada ga onako očinski pogleda i dodirne "da mu nešto kaže", pomislim da bi mu još koješta uradio.

Link to comment
10 minutes ago, mraki said:

Znači taj smo nivo dostigli, u Utisku Djilas, na Pinku pandur koji ga optužuju. U Utisku Danica Popović, na Pinku student koji je optužuje.

 

Pa to je odavno taktika, bukvalno ogledalo - iz Krusika procuri dokument, na dnevniku Djilas svercer oruzja. Jutka bi da ljupka, na dnevniku Opozicija bi da siluje zene.

 

Bukvalno sve rade tako sto kao odgovor na sopstvene afere krivicu pripisu svom medijskom silom opoziciji.

Link to comment

Ta Kija je interesantan primer medijskog ludila, bukvalno na foru napravljen seljebriti, silovanjem svih mogućih tabloida i portala. Koliko god ne pratio, nisi mogao da izbegneš naslove o njoj i mužu joj.

Link to comment

Ova baš troluje ili šta?

Paljena i njena knjiga prošle godine, ona poziva da se najpre ti zlotvori uhapse, pa tek onda ovi što su Vesićevu palili... :rolf:

Edited by mraki
Link to comment

Ko je palio njenu knjigu? :D Elem, lepo je i ovome juncu rekla da tim problemima i njegovim dokazima sad treba da se bave neke institucije, a ne da se povlače sa time po emisijama :wub: Mislim da žena ne troluje, nego prostodušno rezonuje i nije bila brifovana pre emisije. Ili jeste, a nije se primilo. Posle toga se isključio, radni dan je, ajmo na put. Nego, šta ima u pravom Utisku?

Link to comment
3 minutes ago, Zabalujev said:

Ko je palio njenu knjigu? :D Elem, lepo je i ovome juncu rekla da tim problemima i njegovim dokazima sad treba da se bave neke institucije, a ne da se povlače sa time po emisijama :wub: Mislim da žena ne troluje, nego prostodušno rezonuje i nije bila brifovana pre emisije. Ili jeste, a nije se primilo. Posle toga se isključio, radni dan je, ajmo na put. Nego, šta ima u pravom Utisku?

Jbg. Zlo do zla a šta bi drugo :sad:

 

Nisam nešto pažljivo pratila, ovo nešto sumnjivo oko glasanja bilo ?

Link to comment
38 minutes ago, mraki said:

Ta Kija je interesantan primer medijskog ludila, bukvalno na foru napravljen seljebriti, silovanjem svih mogućih tabloida i portala. Koliko god ne pratio, nisi mogao da izbegneš naslove o njoj i mužu joj.

 

Ja je zapamtio po uznemirujucem videu gde u bikiniju pokazuje nekoj televiziji svoj novi stan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...