Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

9 minutes ago, Zabalujev said:

2004? Pa tada nije bio ni vlast 😁 Koliko je sve to besmisleno...

Kako besmisleno, pa ne menjaju se ljudi tako lako, znamo da je Vučić tad pričao isto što i danas...:fantom:

Quote

Saobraćajni policajac, koji je pre 15-ak godina zaustavio lidera SZS Dragana Đilasa zbog bahate vožnje, rešio je da stane pred kamere i sve ispriča javnosti. Incident se dogodio u vreme vladavine Demokratske stranke, dok je Đilas bio direktor Narodne kancelarije predsednika Srbije Borisa Tadića, dakle, negde krajem 2004. i početkom 2005. godine.

 

Edited by mraki
Link to comment
Just now, Caligula said:

Ako je Grigorije nek se krcka slobodno, zbog njega bih ponovo postao pravoslavac

 

barem ono sto sam od njega slusao, covek je zaista jedno osvezenje u mantiji

Isto mislim.

Međutim, u Hercegovini ga masovno ne vole. Kažu nakrao se taj opasno sa Dodikom pa se posle nešto pokarabasali pa rešio da se izmesti.

 

Link to comment
6 minutes ago, Caligula said:

zbog njega bih ponovo postao pravoslavac

covek je zaista jedno osvezenje u mantiji

Ovo baš nekako perverzno zvuči!

Edited by mraki
Link to comment
15 minutes ago, dùda said:

Isto mislim.

Međutim, u Hercegovini ga masovno ne vole. Kažu nakrao se taj opasno sa Dodikom pa se posle nešto pokarabasali pa rešio da se izmesti.

 

mada, nije da ga nisu voleli u vreme kada je tamo bio vladika, nego, kada poceo taj fajt u crkvi koji je predvodio a i dalje vodi irinej backi i tzv patrijarh irinej, pocele su bas gadne glasine o njemu da se sire. tako su vladana perisica i njega (a oni i onaj vladika maksim su jedini branili darvina tj naucni pristup i bili neka progresivna struja u crkvi), oklevetali bas gadno. ono, bas, bas jezive lazi i gadosti su sirili (od toga da su neke nezamislive dragocenisti iz dubrovacke crkve, ciji je staresina bio perisisic, pokrali pa do prica o dovodjenju punog autobusa devojaka grigoriju, dodiku i bodirogi na kokainsko -seksualne seanse)  :tongue: 

 

pa ko sve te pozadinske price nije ni slutio, nije ni cudo da se upecao.

 

a naravno, mastermajndovi svih tih prica bio je bokan i ekipa bliska patrijarhu.

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Dakle, u slobodnom Sapcu praviti priloge i nositi po neslobodnoj Srbiji..i onda kreativno po njenim recima...sta tacno sa tim?
Izlapela zena.

E, al' kaže što se ne blokira tužilaštvo, ništa se ne radi i ne dešava... Ne znam je li obaveštena da se mesecima svake subote okuplja narod i šeta, imaju neki protesti valjda, tako sam bar ja čula...

Link to comment
1 hour ago, nezvanova said:

mada, nije da ga nisu voleli u vreme kada je tamo bio vladika, nego, kada poceo taj fajt u crkvi koji je predvodio a i dalje vodi irinej backi i tzv patrijarh irinej, pocele su bas gadne glasine o njemu da se sire. tako su vladana perisica i njega (a oni i onaj vladika maksim su jedini branili darvina tj naucni pristup i bili neka progresivna struja u crkvi), oklevetali bas gadno. ono, bas, bas jezive lazi i gadosti su sirili (od toga da su neke nezamislive dragocenisti iz dubrovacke crkve, ciji je staresina bio perisisic, pokrali pa do prica o dovodjenju punog autobusa devojaka grigoriju, dodiku i bodirogi na kokainsko -seksualne seanse)  :tongue: 

 

pa ko sve te pozadinske price nije ni slutio, nije ni cudo da se upecao.

 

a naravno, mastermajndovi svih tih prica bio je bokan i ekipa bliska patrijarhu.

Ja sam jedno vreme, pre 3-4 godine provodio dosta vremena u Trebinju i naslušao se od lokalaca svega o Grigoriju, uglavnom pozitivno... I dan danas retko kad čujem od Trebinjana bilo šta lošeo njemu... U današenjem Danasu je dao jedan lep intervju gde je ispalo kao da čita forum :) Ukazao je da se crkva ne ponaša kako treba uvlačenjem u dupe državi, nego da treba da bude morali korektiv... Ne mogu da se setim da li je namenski ili host to rekao baš za crkvu pre neki dan, ali eto...

 

Apostrofirao je da pod obavezno treba razdvojiti crkvu i državu kako bi obe mogle da napreduju... I malo je pljucno po AV, Patrijarhu i Bulovću...

 

Šta više od popa tražiti?

Link to comment
23 minutes ago, Valkyrie said:

E, al' kaže što se ne blokira tužilaštvo, ništa se ne radi i ne dešava... Ne znam je li obaveštena da se mesecima svake subote okuplja narod i šeta, imaju neki protesti valjda, tako sam bar ja čula...

 

Fino joj ga je zavukla ona zena sto se javila i "pozdravila bele listice iz 2012. godine". Dobar deo nase politicke mizerije ide na racun tog medijski privilegovanog kabinetskog mrsomudjenja o politici od strane ljudi koji jedva da imaju pojma gde zive jer se uglavnom krecu u sebi slicnim krugovima. Naravno da iz toga proizlaze sva ova cudjenja, iznenadjenja, neverice i amaterske, nepromisljene pseudopoliticke ideje koje s realnoscu nemaju nikakvog dodira. Ja verujem da ti ljudi imaju i dobru nameru, i karakter, mnogi od njih, ukljucujuci i Srbijanku, cast i intelektualno postenje ali efekti njihovog "nadzornog ucesca" u politici su katastrofalni. Oni stalno propustaju da primete ocigledno, da se ova vlast ne prima na simbolicke manifestacije protesta, ne prima se na prinicipijelan i akademski obracun s njima, ne prima se na bajke o dijalozima i politickim debatama, ne prima se ni na sta sto ne moze fizicki da okrnji i uzdrma njihovo polje delovanja i arhitekturu moci koje je Vucic brutalno i efikasno prosirio na mnoge oblasti koje nemaju nuzno veze s politikom.

 

Sam izgled "Utiska Nedelje" u kojem nece da ucestvuje niko ko je na bilo koji nacin povezan sa vlastima bi trebalo da im govori dovoljno o tome da ovo kriminalno-parapoliticka udruga koja je na vlasti nema ama bas nikakvu nameru da razgovara, pregovara i dogovara bilo sta sa bilo kim van te svoje organizacije i njihovog roblja. Ne zanima ih, znaju da nemaju nikakve argumente, znaju da im argumenti nisu potrebni, znaju da ne postoji nista sto nece da urade da bi sacuvali svoju mafiju i znaju da imaju orudja da to uspesno cine. Jedini nacin na koji s ovima moze da se razgovara je preko nisana. Oni nas fizicki i mentalno temeljno ugrozavaju, oni su neprijatelji svega kulturnog, postenog, dostojanstvenog, pametnog i obrazovanog jer sami nisu takvi, pa sve to dozivljavaju kao opasnost po sebe. S njima se obracunava na nacin na koji su one babe uradile, motkama, vilama, palicama, sekirama, sta god da nam se nadje pri ruci. Ovo je borba za goli zivot, nije nikakva visokoumna akademska borba stavova koja se dobija za katedrom, u televizijskim emisijama, duhovitim protestima i aktivizmom na drustvenim mrezama.

 

AKo Srbija ima snage za to - izvuci ce se iz govana, ako nema - nece. Vrlo je jednostavno. Ja licno mislim da nema ali sta ja znam, mozda jednom ipak pukne taj mehur od tabloidne sapunice u kojem zivi vecina gradjana Srbije. Nema drugog nacina.

Edited by harper
Link to comment

"U ovoj situaciji ja sam uočio vozilo u prekršaju koje se kretalo žutom trakom, bila je nedelja. Ja sam pokušao da zaustavim vozilo, mahao sam znakom stop, on nije imao nameru da stane. On nije uočio da ja imam motocikl, kada je uočio da idem ka vozilu, on se nebezbedno vraćao unazad. Tada sam prišao vozilu, vidim da je vozač ugledan čovek, tako je izgledao jer u prvih par sekundi napravite profil osobe:Hail:. Pozadi je bilo dvoje dece, napred sređena supruga i očekujete normalan pristup. On je meni kada sam tražio isprave dao vizit kartu", kazao je Stević i dodao:

Na engleskom jeziku je pisalo Dragan Đilash, zbog čega sam ja rekao Đilaš.:Jova:

Link to comment
14 hours ago, dùda said:

Haha Điki potpuno poludeo.

Inače super opisao jedan dan na Pinku :lolol:.

:lol: smešno je kad neko ko ne psuje počne da govori dupe sise :lol:

14 hours ago, dùda said:

Za te nazive utisaka je carica :Hail:

najbolji mi je bio prvi naziv - da sam hteo bio bih bog :lolol:

gledala sam taj utisak ponovo i na kraju pošto je pobedio, i opet nisam uspela da shvatim šta je rekao... uprkos mojoj privremenosti za koju sam se svesno opredelio :blink:

13 hours ago, Jumanji said:

Dakle, u slobodnom Sapcu praviti priloge i nositi po neslobodnoj Srbiji..i onda kreativno po njenim recima...sta tacno sa tim?
Izlapela zena.

rekla je, nositi kasetu po srbiji :lol:

ja reko kevi, ova ko ti, još je na kasetama

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...