Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

2 hours ago, IGORDENVER said:

Tek ono javljanje gledalaca je totalna glupost, osim sto se time pokazuje Oljina arogancija.

Ova mantra koja ide godinama me užasno nervira: žena uopšte nije arogantna, samo je inteligentna i ne kupuje/ne dozvoljava tuđi bullshit.

 

Koncept emisije, retro kakav jeste, je odličan. Ne fali mu ništa, ko ni plazma keksu. Ako ti se ne sviđa, imaš onu lapsusaru na pinku.

Link to comment
8 hours ago, maharaja said:

jbt koliko treba da budeš jadan da kao premijerka gostuješ sa jednim Marićem i nekim saobraćajnim policajcem. Koliko treba da ne ceniš sebe :mellow:

Koliko treba da si jadan da te kao geja autuje premijer kada te predstavlja javnosti? 😁 U operaciji prikrivanja milionskog iznuđivanja... Čudi me da nisu još doveli onog junca iz Marks21 kome je Đilas jebo mater pedersku onomad na protestu. Možda je ovo početak serijala.

Inače mi se sviđa retro koncept, budi topla sećanja na neka druga vremena.

Link to comment
Ova mantra koja ide godinama me užasno nervira: žena uopšte nije arogantna, samo je inteligentna i ne kupuje/ne dozvoljava tuđi bullshit.
 
Koncept emisije, retro kakav jeste, je odličan. Ne fali mu ništa, ko ni plazma keksu. Ako ti se ne sviđa, imaš onu lapsusaru na pinku.
+1

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Koncept emisije je odličan, ništa mu ne fali. Zamislite da živimo u nekoj normalnoj zemlji, pa da dođu predstavnici vlasti recimo Beograda pa opozicija, pa se priča o BG-u, saobraćaju, Trgu... Pa bilo bi do jaja. 

Al eto, možemo samo da sanjamo o vremenu kada se vlast na taj način mešala sa opozicijom i političkim neprijateljima - diskutovavši o takvim temama u političkim talk show emisijama. Ovi ne jebu nikog 2%, ne odgovaraju nikome, i to se naravno neće promeniti NIKAD jer svaki dan naprave 100 sranja koje ne mogu ni na jedan iole normalan i racionalan način opravdati.

Link to comment
5 minutes ago, mraki said:

Šta je rekla, sad se uključih?

Ne smemo zameriti radnicima Krušika što su vređali porodicu pokojnog kolege jer se oni plaše za svoju "koru leba" 

 

Jebe mi se za njihovu koru leba, pocrkali dabogda 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...